Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Magazin » Hande Yener Alanya Konseri 2013

Hande Yener Alanya Konseri 2013Türk Pop Müziğinin Kraliçe lakaplı sanatçısı Hande Yener Alanya Crazy Bull Night Clubda konser verdi. Yaklaşık bin beşyüz kişinin katıldığı konserde birbirinden güzel şarkıları ve danslarıyla kendizini izlemeye gelen hayranlarına eşsiz bir anı yaşattı. Bodrum adlı şarkısıyla sahneye giriş yapan başarılı popcunun tüm şarkılarına seyircilerin eşlik etmesi dikkatlerden kaçmazken bu durum karşısında güzel yıldızın mutlu olduğu gözlemlendi.
Güzel yıldız Hande Yeneri daha yakından görmek isteyen hayranları ön taraflara doğru akın etmeleri sonucu kısa süre bir izdiham yaşansada herkesin keyfi yerindeydi. Seslendirmiş olduğu şarkılarla kulakların pasını silen güzel şarkıcı sahne için tercih etmiş olduğu kostümlerle de gözlere hitap etti.hande-yener-alanya-konseri Özellikle süper mini elbisesiyle derim yerindeyse yürekleri hopalttı. Sana kırmızı çok yakışıyor adlı şarkıyı okuduğunda eski sevgilisi Moris Kohene espri ile gönderme yaparak, mesela ayrıldığımızda Moris çok çekti Kırmızı şarkımdan her gören sana kırmızı yakışıyor diye sesleniyordu.
Bazı şarkıların eskiye veya yeni bir mesajı olduğunu söylerken biz şarkıcılar sms yerine şarkıyla mesajımız göndeririz ifadelerini kullandı.
Bu makalemizde ilginizi çekebilir : Hande Yener Manisa 473. Uluslararası Mesir Festivali Konseri

Bu yazımız 920 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*