Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Magazin » Gülşen Bursa Festivali Konseri

Gülşen Bursa Festivali KonseriBüyükşehir Belediyesi Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı tarafından düzenlenen 52. Uluslararası Bursa Festivali kapsamında ünlü şarkıcı Gülşen konser verdi.
Kültürpark Açıkhava Tiyatrosunu dolduran Yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı gecede ünlü sanatçı 1,5 saat gecikmeyle konser alanına gelirken kendisini izlemeye gelenler sanatcının sahneye geç çıkmasını protesto ederek yuhaladılar. Sahneye son dönemlerin popüler şarkısı olan Yatcaz Kalkcaz, yatcaz kalkcaz hop ordayımı söyleyerek çıkan başarılı şarkıcı eski ve yeni şarkılarıyla hayranlarının gönlünü kazanarak onları coşturmasını bildi.
Sahneye Geç çıkmasının nedenini trafik olduğunu ifade eden Gülşen 17 yıllık meslek hayatımda ilk defa böyle birşeyle karşılaşıyorum haklısınız beni affederseniz çok mutlu olurum açıklamalarında bulundu.gulsen-izmir-arena-konseri
İlerleyen saatlerde eski ve yeni albümlerindeki haraketli şarkılarıyla Bursalıları çoşturan güzel yıldız hayranlarına unutamayacakları bir anı yaşatırken, seslendirmiş olduğu şarkılarla beraber sahne performansıyla da adeta büyüledi. Şimdiye kadar yapılan Festivallerden en kalabalığı olan konser sonrası Gülşen kendisini izlemeye gelen herkese teşekkür etti.

Bu yazımız 782 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*