Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Magazin » Gülşen Balıkesir Bandırma Konseri

Gülşen Balıkesir Bandırma KonseriTürk Pop müziğinin başarılı sanatçılarından Gülşen bu yıl 24’üncüsü düzenlenen Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali kapsamında Balıkesir Bandırma da konser verdi.
Son günlerde herkesin dilinde olan Yatcaz Kalkcaz yatcaz kalkcaz hoop ordayım şarkısıyla müzik piyasalarını altüst eden şarkısıyla kendisini izlemeye gelenleri coşturan ünlü şarkıcı seslendirmiş olduğu şarkılar ile beraber sahnede ki başarılı performansıyla da adeta büyüledi. Kendine has giyim tarzıyla bilinen Gülşen sahneye çıkmak için tercih etmiş olduğu kıyafet yine geceye damgasını vurdu. Yaklaşık 10 bin kişinin izlediği  iki saat süren konserde güzel yıldız hayranlarına unutamayacakları bir gece yaşatırken eski ve yeni albümünde ki şarkılarla hem coştu hem coşturdu.gulsen-izmir-arena-konseri
Zaman zaman şarkılara eşlik eden hayranları mini bir koroyu andırırken ünlü şarkıcıyı yakından görmek için ön taraflara akın eden hayranları kısa bir süre izdihamana neden oldu. Güvenlik ekiplerinin olaya müdahale etmesiyle herhangi bir sorun olmadan olay büyümeden önlendi.
Bandırma da ki konser de sahneye yakın bir yerde engelli vatandaşlar ve aileleri de başarılı sanatcının şarkılarına eşlik etti. Konsere CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Bandırma Belediye Başkanı CHPli Sedat Pekel ve çevre belediye başkanları konsere gelen kişiler arasında yer aldı.

Bu yazımız 854 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*