Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Biyografiler » Görkem Sevindik (Pusat Çakır) Kimdir?

Görkem Sevindik (Pusat Çakır) Kimdir?Kurtlar Vadisi Karakterlerinden olan Pusat Çakır Kimdir? Gerçek adı nedir? Nerelidir? kaç yaşındadır? ve tüm merak ettiğiniz bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.
Rol gereği Lazi Ziyanın torunu, Süleyman Çakırın oğludur. Mematinin ona sahip çıkmamasından dolayı babasının yerine geçmiştir. Mematinin ölümünden sonra Polatın emrine girmiştir.
Biyografisi : Asıl ismi Görkem Sevindik olan başarılı oyuncu 17 Ekim 1986 tarihinde Adana da doğmuştur. Eğitimini Adana da yapmıştır. Oyuncu olmayı çok isteyen genç oyuncu İstanbula gelerek Müjdat Gezen Sanat Merkezin de eğitim almaya başladı. Kendini geliştirerek bazı tiyatro oyunlarında rol aldı. Bir ara Best Model of Turkey yarışmasına katıldı fakat istediği dereceyi alamayınca tekrar oyunculuk hedefi için çalışmalara başladı.
Pana Film Akademi’nin açıldıgını duyunda buraya kayıt oldu.Kurtlar Vadisinin yapımcısı olan Raci Şaşmaz ile tanıştı. Çakırın oğlu pusata ve çakıra çok benzediğinden bu rolde oynaması için teklif aldı. Göstermiş olduğu başarılı performans ile hayran kitlesi artarak bir fenomen haline geldi.

Bir Röportajında Dizide ki rolünün aksine güleryüzlü, iyi niyetli, her şeyi konuşmayla çözebilen birisi olduğunu, Dürüstlüğüm, dobralığım beni buralara getirdi. ifadelerini kullanmıştır.
Sosyal medya adresleri : twitter : twitter.com/gorkemsevindik – instagram : instagram.com/gorkemsevindik01
Oynadigi Diziler: Kalbim Seni Secti /Konuk Oyuncu – Kurtlar Vadisi Pusu – Pusat /Oyuncu
Kurtlar Vadisi Pusu Pusat Çakır Fotoğrafları : ( Resimlerin üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz )

Bu yazımız 6.456 kez okunmuş

Bir yorum

  1. pusat eskide kaldı yenilerini beliyoruz

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*