Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Biyografiler » Görkem Sevindik Kimdir?

Görkem Sevindik Kimdir?

Görkem Sevindik

Kurtlar Vadisi Karakterlerinden olan Pusat Çakır Kimdir? Gerçek adı nedir? Nerelidir? kaç yaşındadır? ve tüm merak ettiğiniz bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.
Rol gereği Lazi Ziyanın torunu, Süleyman Çakırın oğludur. Mematinin ona sahip çıkmamasından dolayı babasının yerine geçmiştir. Mematinin ölümünden sonra Polatın emrine girmiştir.
Biyografisi : Asıl ismi Görkem Sevindik olan başarılı oyuncu 17 Ekim 1986 tarihinde Adana da doğmuştur. Eğitimini Adana da yapmıştır. Oyuncu olmayı çok isteyen genç oyuncu İstanbula gelerek Müjdat Gezen Sanat Merkezin de eğitim almaya başladı. Kendini geliştirerek bazı tiyatro oyunlarında rol aldı.
Bir ara Best Model of Turkey yarışmasına katıldı fakat istediği dereceyi alamayınca tekrar oyunculuk hedefi için çalışmalara başladı.
Pana Film Akademi’nin açıldığını duyunda buraya kayıt oldu. Kurtlar Vadisinin yapımcısı olan Raci Şaşmaz ile tanıştı. Çakırın oğlu pusata ve çakıra çok benzediğinden bu rolde oynaması için teklif aldı. Göstermiş olduğu başarılı performans ile hayran kitlesi artarak bir fenomen haline geldi.
Bir Röportajında Dizide ki rolünün aksine güleryüzlü, iyi niyetli, her şeyi konuşmayla çözebilen birisi olduğunu, Dürüstlüğüm, dobralığım beni buralara getirdi. ifadelerini kullanmıştır.
Sosyal medya adresleri : twitter : twitter.com/gorkemsevindik – instagram : instagram.com/gorkemsevindik01
Oynadigi Diziler: Kalbim Seni Secti /Konuk Oyuncu, Kurtlar Vadisi Pusu – Pusat /Oyuncu, Söz – Keşanlı
Kurtlar Vadisi Pusu Pusat Çakır Fotoğrafları : ( Resimlerin üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz )

Anahtar kelimeler : Görkem Sevindik vikipedi, Görkem Sevindik kimdir

Bu yazımız 25.393 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*