Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Biyografiler » Gökçe Akyıldız Kimdir? Biyografisi

Gökçe Akyıldız Kimdir? Biyografisi

Bu yazımızda Gökçe Akyıldız kimdir nerelidir, kaç yaşındadır? Biyografisi ve hakkında tüm merak ettiğiniz bilgileri bulabilirsiniz.
Gökçe Akyıldız Biyografi : 1992 Yılında Sinop da doğmuştur. Sırlar Dünyası, Çınaraltı, Büyümüş de Küçülmüş, Beşinci Boyut, Ezo Gelin, Büyük Buluşma, Parmaklıklar Ardında, Gazi, Kollama ve Fatih Harbiye gibi dizilerde rol almıştır.
Kırgın Çiçekler Songül Kimdir?
Gerçek adı Gökçe Akyıldız olan genç oyuncu dizide Yetimhanede olan, Babası ceza evine girmiş. Annesi de yeniden evlenmiş. Yeni kocası Songülü istememiş. Hiçbir yerde güvende hissetmiyor. Bu yüzden sert. Oysa gerçekte duygulu, duyarlı ve fedakar birisini canlandırmaktadır.
Sevilen dizide rol alan oyuncuların göstermiş olduğu başarılı performans, herkesin dikkatini çekmiş ve dizi adeta bir fenomen haline geldi. Özellikle rol gereği yetimhane kızlarını oynayan genç oyuncular internette en çok aranılan kişiler arasında yer almayı başardı.

Genç oyuncu Kırgın Çiçekler de asabi yapısı, arkadaşlarına olan bağımlılığı ve haksızlığa karşı dik duruşu ile ön plana çıkarak başarılı performansı ile ilerleyen günlerde adından sıkça söz ettireceğe benziyor.
Sosyal Medya Hesapları : instagram.com/akyldzgkce – twitter.com/Akyldz_gokce
Tavsiyeler : Aleyna Solaker Kimdir? Biyografisi – Biran Damla Yılmaz kimdir? (Kırgın Çiçekler Eylül)
Gökçe Akyıldız Fotoğrafları : ( Resimlerin üzerlerine tıklayarak büyütebilirsiniz. )

Bu yazımız 10.763 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*