Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Genel » Gizli Kameralar hakkında merak edilenler

Gizli Kameralar hakkında merak edilenler

Gizli kameraların işlevleri sanılanın aksine çok daha fazla ve komplikedir. Günümüzde teknolojinin de getirdiği avantajlar sayesinde gizli kameralardan en kullanışlı şekilde faydalanmak mümkündür. Nasıl mı?
Örneğin çocuğunuzu dadısına bıraktınız ama iş yerinizde rahat değilsiniz, aklınız hep çocuğunuzda. Dadısının ya da bakıcısının nasıl bir muamele uyguladığını merak ediyorsunuz. Bu gibi durumlarda gizli kameralar sizlerin en büyük yardımcısıdır. Aynı şekilde iş yerinizde çalışanlarınızı denetlemek istiyor ancak yeterli zaman bulamıyorsanız gizli kamera çeşitleri işinizi görecektir.

Üstelik görünürlüğü açısından endişelenmenize de gerek yok. Dediğimiz gibi teknolojinin getirdiği avantajlarla gizli kameralar hemen her eşyaya benzeyen görüntüleri ile hiç açık vermiyorlar. Mesela oyuncak ayı şeklinde bir gizli kamerayı km fark edebilir? Ya da masa saati? Bu örnekleri çoğaltmak mümkün… Kol saati, duvar resmi, anahtarlık, askılık ve aklınıza daha ne gelirse.

Eskiden gizli kamera denildiğinde akla daha büyük ve tek bir obje geliyordu. Şimdi ise artık sizin ihtiyacınıza göre pek çok şekilde dizayn edilmiş modelleri mevcut. Tek yapmanız gereken istediğiniz eşya modelinde bir kamera sipariş etmek.  Ürünlerin özelliklerine gelince; insanlar normal kameralardaki özellikler ne ise gizli kamerada da aynı özelliklerin olmasını isterler. Elbette bunda en başta görüntü kalitesi gelmektedir. Yüksek görüntü çözünürlüğü ile kameralar adeta HD kalitesinde bir film izlermişçesine size bunu sunuyor.

Uzaktan kumanda özelliği ile kameranız istediğiniz zaman çalışmaya başlıyor ve istediğiniz zaman durdurulabiliyor. Hemen hepsinde fotoğraf çekme özelliği de olduğu gibi ses kayıt özelliği de mevcuttur. Tek bir tuşla bu işlemleri sırasıyla yapabilir istediğiniz görüntüyü elde edebilirsiniz. Eskiden kameraların çoğu sessiz ve tek özellikteydi. Şimdi ince tasarımlar sayesinde yüksek çözünürlük kayıt elde edebiliyorsunuz. Fotoğrafları da yine aynı kalitede çekmeniz mümkün. Eğer sadece ses kaydetmek isterseniz en hassas seslere duyarlı özelliği ile hiçbir ayrıntıyı kaçırmazsınız.

 

Sabit Kamera Dönemi Kapandı

Bu gizli kameraların en önemli özelliklerinden birisi ise sensörlü oluşudur. Bunun anlamı herhangi bir hareket ya da ses algıladığı zamanda çalışmaya başlar, hareket veya ses bittiği anda kendisini beklemeye alır. Bu da sizlere pil avantajı sağlar. Bu sayede daha uzun çekimler yapabilirsiniz. Eski zamanlarda kamera yalnızca merceğinin önüne gelenleri kayıt eder bu da kişinin verim almasını engellerdi. Şimdi sensör sayesinde kameralar hiçbir ayrıntıyı kaçırmamakla beraber en ufak sesleri bile kaydetme yetisine sahipler. Bu denli ayrıntılı olması maddi açıdan gözünüzü korkutuyor olabilir ancak korkutmasın. Birbirinden farklı modellerde kameralar her bütçeye uygun şekilde piyasaya sunulmuştur. Hem bütçenize uygun hem de istediğiniz işlevsellikte bir kamera bulmanız çok basit.

 

Görüntü ve Sesleri İstediğiniz Yerde Açın

Elde ettiğiniz görüntüleri ise USB ya da kablosu sayesinde istediğiniz bir platformda, masaüstü, dizüstü ya da tabletlerde rahatlıkla açabilirsiniz. Her platforma uygun kablosu ile ister video olsun, ister fotoğraf ya da ses dosyası olsun rahatlıkla taşıyabilir ve açabilirsiniz. Ayrıca şarj kablosu ile yine kameranızı istediğiniz yerde şarj edebilirsiniz. Uzun vadeli dayanıklı pilleri ile kesintisiz 24 saat çekim yapabilir ve istediğiniz görüntüleri ister video ister fotoğraf isterse ses şeklinde elde edebilirsiniz. Tüm dünyanın kullandığı kaliteli kameraları kullanma sırası şimdi sizde. Elde ettiğiniz görüntülerin kalitesine inanamayacaksınız. En uygun fırsatlarla şimdi siz de istediğiniz bir eşya görünümünde gizli kameraya sahip olabileceksiniz. Detayları ıskalamak istemiyorsanız siz de gizli kameranızı alın. İçiniz rahat bir şekilde evden çıkın, içiniz rahat bir şekilde şirketinizi emanet edin.

Bu yazımız 269 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*