Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Sağlık Haberleri » Gençlik İksiri ile Zaman Direnmek Mümkün

Gençlik İksiri ile Zaman Direnmek Mümkün

Gençlik İksiri ile Zaman Direnmek Mümkün!

Cilt temizliğinizi ihmal etmiyor ve düzenli olarak cilt bakımı yapıyor olabilirsiniz. Elbette cildiniz bunun karşılığını size fazlasıyla verecektir. Ancak zamana karşı cildi koruma altına almak ve cildin yaşlanmasını olabildiğince geciktirmek için doğru ürünleri, doğru şekilde kullanmak gerekiyor. Çok sayıda markanın yaşlanma karşıtı ürün serisi var. Ancak Yves Rocher’nin gençlik iksiri serisinde kullanılan formülün kalojen seviyesini 4 kat arttırıyor olması, zamana karşı daha etkin bir direnç sağlayabiliyor.

Kalojen cildin yenilenmesini sağlıyor ve maalesef yaş ilerledikçe vücudun kalojen üretimi azalıyor. Zaten cilt yaşlanmasının nedeni de kalojenin azalması oluyor. Bu durumda dışarıdan bir destek sağlamak ve cildin kalojen miktarını arttırmak gerekiyor. Aksi halde cildin daha geç yaşlanmasını sağlamak mümkün olmuyor. Cilt bakım uzmanlarının Yves Rocher’nin bu ürün serisini tavsiye etmesinin nedeni de kalojen miktarında artışı sağlayabiliyor olması…

Kalojen Azaldığında Kırışıklar Oluşmaya Başlar!

Cildinizde kırışıklıklar oluşmaya başladıysa daha fazla beklemeden dışarıdan kalojen desteği sağlamaya başlamanız lazım. Bunun için markanın gençlik iksiri serisinde bulunan kırışıklık karşıtı kremi düzenli olarak kullanabilirsiniz. Cildin yeniden yapılanmasını sağlama noktasında kullanıcıların üründen bir hayli memnun kaldıkları aşikar. Gece ve gündüz kremi bu ürün serisinde mevcut ve özellikle gündüz kremi detoks etkisine sahip olduğundan, ciltteki olumlu değişimi kısa sürede görmek mümkün olabiliyor.

Gece kremiyse uyku esnasında harekete geçen bileşenlerden oluşuyor. Elbette Yves Rocher’nin tüm ürünlerinde kullandığı formüller gizli! Ancak bileşenlerin uykuda cildi beslediği ve yenilenmesine yardımcı olduğu açıklandı. Bu arada ciltteki yaşlanmayı cömertçe sergileyen göz çevresi için de özel bir krem hazırlanarak ürün serisine eklenmiş durumda… Serum ve maske de serinin diğer üyeleri.

Yaşlanma Karşıtı Ürün Serisinin Tümü Kullanılmalı mı?

Cildi yaşlanmaya karşı dirençli hale getirmek için aslında seride bulunan tüm ürünlerin mutlaka kullanılması gerekmiyor. Ancak özellikle gece ve gündüz kreminin ihmal edilmemesinde fayda var. Markanın bu özel formülünden en verimli şekilde istifade etmek için ürün serisinin tüm üyelerini temin etmekte fayda olacak. Eğer acele ederseniz, düşük bir bütçe ile seriyi satın alabilirsiniz. Çünkü şu sıra bu ürün serisi indirime girdi. Yaklaşık % 15’e varan bir indirim söz konusu ve ürünler büyük ilgi gördüğünden kısa sürede tükenebilir. Cildinizi zamana karşı korumak için acele etmelisiniz!

Bu yazımız 116 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*