Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Magazin » Gecce.com Ödül töreni

Gecce.com Ödül töreniGecce Comun 11. Mekan Oscar ödülleri Swissoteldeki törenle sahiplerini buldu.
Sunuculuğunu Kenan Erçetingöz ve Deniz Berdan in üstlendiği gecede 6 kategori de toplam 50 ödül dağıtıldı. Mesleğe hizmet etmiş mekanlar ile mekan sahiplerinin ödüllendirildiği gecede; iş, sanat, siyaset ve cemiyet dünyasından bir çok ünlü isim bir araya geldi. Gecenin evsahipliğini Gül-Kenan Erçetingöz çifti yaptı. Değişik şovlar ve sürprizlerle renklenen gecede ödül töreninin ardından ünlü konuklar Swissotel The Bosphorus İstanbulun bahçesine kurulan sahnede Hande Yenerin şarkılarıyla eğlendi.
Sürpriz bir kararla Hondanın ana bayilerinden Çifkurtlar Otomotivin sahibi Mehmet Çelik ile geçtiğimiz aylarda Atinada evlenen Sibel Turnagöl, Çelikin eski eşi Arte Tahir ile pişti oldu. Eşi Mehmet Çelik ile el ele ödül törenine gelen Sibel Turnagöl, Arte Tahir ile aynı kareye girmemek için büyük çaba sarf etti. Sık sık mutluluk pozları veren Sibel Turnagöl ve eşi Mehmet Çelik, adeta “Kıskananlar çatlasın” mesajı verdi.
Geçtiğimiz günlerde Berna Özkandan tek celsede boşanan haber spikeri Korcan Karar, gecenin sürprizine imza attı. Yeni sevgilisi Sinem Orhan ile törene el ele katılan Korcan Karar, tüm dikkatleri üzerine çekti. Gece boyunca sevgilisiyle şarap içip kadeh topuşturan Karar, Burak Kutun söylediği”Bebeğim” şarkısında yeni sevgilisiyle romantik dakikalar yaşadı.

Gecenin en talihsiz ismi manken Ebru Şancı oldu. Giydiği sırt ve göğüs dekolteli elbisesiyle tüm gözleri üzerine çekmeyi başaran Şancı, davetlilerden birinin yanlışlıkla elbisesine basmasıyla neye uğradığını şaşırdı. Elbisesi yırtılan ve keyfi kaçan Şancı, geceyi erken terk etmek zorunda kaldı.

 

Bu yazımız 1.408 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*