Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Biyografiler » Funda İlhan Kimdir ? Biyografisi

Funda İlhan Kimdir ? Biyografisi

Kurtlar Vadisi Pusu adlı dizide Tapınakçılar da Margaret ismiyle rol alan başarılı oyuncu Funda İlhan kimdir, nerelidir, Biyografisi ve rol aldığı diziler ile ilgili bilgiler verilmektedir. Bir çok kişinin gerçek adını merak ettiği ünlü oyuncu başarılı peformansı kadar güzelliği ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıstır.
Funda İlhan Kimdir? Biyografisi : 28 Haziran 1971 yılında İzmirde doğmuştur. Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Oyunculuk Bölümününden mezun olan güzel oyuncu İzmir Devlet tiyatrosunda Mephisto, Deli İbrahim, Şeytan Örümceği, Nazım Üçlemesi oyunlarında rol aldı.
Ödüllleri : Tüm Bel Sen Halk Jürisi En İyi Kadın Oyuncu Ödülü, Kocaeli Oskarları Yılın Sanatçısı ve Rotary Direklerarası Halk Jürisi En İyi Kadın Oyuncu Ödüllerinin sahibidir.
Oynadığı diziler : Kötü Yol, Kurt Kanunu, Makber, Karadağlar, Ağlamak Yok, Oyunlarla Yaşayanlar, Fikrimin İnce Gülü, Ömer Seyfettin: Niçin Zengin Olamamış – Zeytin Ekmek, Gümüş, Sayın Bakanım, Mühürlü Güller, Kurtlar Vadisi Pusu
Funda İlhan (Margaret) Fotoğrafları:

Bu yazımız 6.503 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*