Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Biyografiler » Fatmagül Fakı Kimdir? Biyografi ve Fotoğrafları

Fatmagül Fakı Kimdir? Biyografi ve Fotoğrafları

Adriana Limaya benzerliğiyle dikkatleri üzerine çeken ve son zamanlarda 2013 Survivor Yarışmasında Gönüllüler takımında boy gösteren Fatmagül Faki, (Gül Faki) hakkında bilmek istedikleriniz hayatı biyografisi gibi konularda Sizlere bilgiler vereceğiz.
Fatmagül Fakı kimdir? (biyografi) : 1988 yılında İstanbul da doğmuştur. 1,63 boyundadır. Türk Hava Yollarında çalışan bir hostestir. Aynı zaman sunuculukta yapmaktadır. Hosteslik mesleğinin yanında sunucuda olan Fatma Gül Fakı’nın Tuncay Şanlı ile nişanlı olduğuda söylenmektedir. Güzel olduğu kadar iddalı kişiliği ile de tatınmaktadır. Dr. Oktay Duran Anadolu Teknik Lisesinden mezun olduktan sonra 2010 senedinde Aydın Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümünden mezun olmuştur.
Yarışmaya kaıldıktan sonra güzelliğiyle adeta büyüleyen Fatmagül, özellikle sosyal medyada bir hayli ilgi odağı olmuş ve en çok konuşulan konular arasına girmeyi başarmıştı.
Fatmagül Fakı Fotoğrafları: (Resimlerin üzerlerine tıklayarak büyük hallerini görebilirsiniz.)

 

Bu yazımız 136 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*