Anasayfa » internet » Facebook Ücretli mi oluyor ?

Facebook Ücretli mi oluyor ?

Sosyal Paylaşım siteleri arasında 1 milyardan fazla kullanıcı üyesi ile en çok ziyaret edilen sitler arasında zirvede bulunan Facebook şuan için kullanıcılarından sitenin özelliklerini kullanmak için hiç bir esktra ücret talep etmemektedir. Durum beğenmeleri sohbet video paylaşımları ve bir çok özelliği ücretsiz sunan Facebook yapmış olduğu bazı değişikliklerle ilerleyen günlede bazı uygulamaları özellikleri ücretli yapacak gibi sinyaller vermektedir.
Yapılan gözlemlerde şuan Yeni Zellanda da test aşamasında olan yeni özellikkeriyle burdaki kullanıcıların karşısına çıkan Facabook da ki durum paylaşımlarının, daha fazla kişiye ulaşması ve haber akışlarında görünmesi için ufak ücretler ödeme zorunluluğu getirilmiş durumda…
Bu Teste ki amacın üyelerin bu gibi durumlarda ücret verip vermeme konusunda ki yatkınlığı ölçülmekte ve eğer istenilen performans sağlanırsa yeni sistem tüm ülkelerde uygulamaya geçileceği belirtildi.
Ödemelerin 25 cent ile 2 dolar arasnda değişeceği, kredi kartı ve paypal ödeme seçeneklerinin olacağı da bildirilmektedir.

3 yorum

  1. facebook paralı olamaz çünkü kaydolurken ücretsizdir ve her zaman ücretsiz olacaktır yazıyor

  2. inanmayın arkadaşlar böyle bişey olsa facebooka bildirim gelirdi ücretli olcak diye

  3. böyle olmazki faceyi baştan ücretsiz dediniz haksızlık

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Wolfteam ve Hotmail Hesabı Nasıl Alınır?

Bugün sizler için hazırladığımız Wolfteam oyununa nasıl kayıt olabileceğinizi gösteren bir rehberle ...