Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » internet » Facebook e-mail adresiniz haberiniz olmadan değiştirildi.

Facebook e-mail adresiniz haberiniz olmadan değiştirildi.İnternetin devlerinden ve Dünya da en çok ziyaretçisi olan Facebook yeni bir skandala imza attı. Yakın zamanda Zaman tüneli uygulamasıyla herkesi zorunlu olarak bu uygulamayı kabul ettiren Facebook, şimdi de kullanıcılarının e-mail adreslerini bilgi vermeden değiştiriyor.
@facebook e-mail adresi almamış olsanız bile profil bilgilerinize girdiğinizde e-mail adresinin değişmiş olduğunu görmektesiniz. Yaklaşık 900 Milyon üyesi olan Sitenin kullanıcılarına hiç bir açıklama yapmadan e-mail adreslerini değiştirmesi Herkesi kendi e-mail gurubu sistemine alması bir çok kişi ve kuruluşlardan tepki aldmış durumda.
Üyelerine yapmış olduğu bu değişikliği haber vermeden yapması, zaman tünelinde olduğu gibi sonradan özür dilemesi artık bir nevi gelenek haline gelmiş ve kullanıcılarının güvenini sarsmaya devam etmiştir.
Facebook e-mail adresini Nasıl düzeltebilirim? :
Haber verilmeden yapılan bu e-mail değişikliğini şu şekilde değiştirebilirsiniz.
İletişim bilgileri seçeneğinden e-posta ayarlarına girerek ekle kaldır yaparak bu durumu değiştirip düzeltebilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz mail adresinin yanında ki işaretle zaman tünelinde yayınlanıp yayınlanmasını da kendiniz belirleyebilirsiniz.
Facebook yetkilileri bu konuda karmaşa ve belirsizlik yaşarsanız bize bildirebilir ve iletişim kurabilirsiniz diyerek açıklama yaptı.

Bu yazımız 1.030 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*