Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » internet » Facebook Arkadaş Listesi Gizleme (2013)

Facebook Arkadaş Listesi Gizleme (2013)

Facebook da arkadaş listemi nasıl gizleyebilirim?
Sosyal Paylaşım sitelerinden olan ve her geçen gün kullancı sayısı artan Facebook gün geçmiyor ki yeni bir özellik çıkarmasın. Özellikle kullanıcıların en çok şikayet ettikleri konulardan birisi de arkadaş listesi olayı…
Sizin Profilinzde ki zaman tünelinde arkadaşlarınızın gözükmesi Sizler için önemli olmasa bile Arkadaşlarınız için önemli bir konudur. Farklı niyetlerle Sosyal paylaşım sitelerini kullanmak isteyenler Sizin arkadaşlarınıza özel mesaj atabilir, rahatsız edebilir ve ekleme talebinde bulunabilirler. Facebook da arkadaşın olan veya olmayan birisi senin arkadaş listeni görmemesi için aşağıda vermiş olacağımız bilgileri adım adım uygulamanız gerekmetedir.
İlk önce kullanıcı adı ve şifrenizle oturum açtıktan sonra Zaman tünelinize girmeniz gerekmektedir. Daha sonra Zaman tünelinde üstte yer alan  Arkadaşlar sekmesine tıklayınız. Bu linke tıkladıktan sonra açılan yerde arkadaşlarınızı göreceksiniz. Üst tarafta yer alan Arkadaşlarını bul bağlantısının hemen yanında yer alan Kalem simgesiyle belirtilen kutucuğa tıklayınız. Açılan pencerede Arkadaş listeni kimler görebilir? diye yazılan yerin karşısında ki bölümü sadece ben yaparak Arkadaş listenizi gizleyebilirsiniz.
Açılan bu bölüm de Takip ettiğin kişi ve listeleri, Takipçilerini kimlerin görebileceğini de bu bölümden düzenleyebilirsiniz.
İlgili konu hakkında merak ettiklerinizi ve sorularınızı konu altından yorum olarak Bizlere yazdığınızda Editörlerimiz Sizlere gerekli cevapları vererek yardımcı olacaklardır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*