Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » internet » Evden eve nakliyat firmaları

Evden eve nakliyat firmaları


Son 2 yılı incelediğimizde nakliyat sektöründe yeni açılmış olan firmaların çoğunun sahte taşeron olarak çalışmış olduğu, yetki belgelerinin olmadığı hatta kendi araçlarının bile olmadığı gözlemlenmiştir.
Özellikle Nişantaşı, Taksim gibi yaşam standartlarının üst düzeyde olduğu ilçelerde şubelerinin olduklarını ifade ederek burada ki halkın maddi özgürlüklerini fırsat bilip bundan yararlanmak istemişlerdir. Bir çoğunun kendi evinden çalıştığı almış olduğu nakliye işlerini kurumsal evden eve nakliyat hizmeti veren şirketlere satmış oldukları araştırmalar sonucu ortaya çıkmıştır.
Yaz günlerinde havaların güzel olmasını fırsat bilen kişiler evlerini veya iş yerlerinievden-eve-nakliyat taşıtmak için anlaşacağı firmayı seçmek için yeterli derecede araştırmaları eşyaların sağlığı ve sorunsuz bir nakliye için dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan birisidir.
Yine aynı şekilde yapılan araştırmalar sonucu Uluslararası evden eve nakliyat firmalarını ve markalaşmış nakliye şirketlerini taklid ederek, onların isimlerini kullanarak rant elde etmek isteyenler ortaya çıkmıştır.
Evinizi veya iş yerinizi taşıyacağınız zaman resmi belgeleri bulunan kurumsal olarak bu işi yapan Uluslararası nakliye firmalarıyla çalışmanızı tavsiye etmekteyiz. Aşağıda ki siteden detaylı bilgiler alabilirsiniz.
http://www.nakliyeisleri.com/

 

Bu yazımız 916 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*