Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Biyografiler » Esra ve Ceyda Ersoy Kardeşler Kimdir? Biyografi ve fotoğrafları

Esra ve Ceyda Ersoy Kardeşler Kimdir? Biyografi ve fotoğrafları

Özellikle son zamanlarda Sosyal Medya siteleri arasında yer alan Twitter da hayranlarına paylaşmış oldukları birbirinden ilginç fotoğraflarla gündemde kalan Esra Ceyda kardeşler için birkaç siteden derlemiş olduğumuz Biyografilerini ve fotoğraflarını sizler için paylaştık.

Esra Ersoy Kimdir (Biyografi)

Kardeşlerden büyük olan Esra Ersoy 21.06.1984de Mersinde dünyaya geldi İlköğrenimini Mersin Toros Kolejinde tamamladı. Liseyi Mersin Sabancı Anadolu Lisesinde okudu. Üniversite eğitimine Ankarada Bilkent Üniversitesinde devam etti ve 2006 yılında
Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun oldu . Mezun olduktan sonra bir dönem Ankara
Lailada Halkla ilişkiler müdürü olarak çalıştı. İstanbul da yaşamaya başlamasının ardından Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatro eğitimi aldı
Ceyda Ersoy Kimdir (Biyografi)

Diğer kardeş Ceyda Ersoy ise 30 Eylül 1987de Mersinde doğdu. İlköğrenim ve lise yıllarını Mersinde tamamladı. Daha sonra Bilkent Üniversitesinde okuduktan sonra eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesinde devam etti. Aynı zamanda Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatro eğitimi aldı.
Esra ve Ceydo Ersoy Kardeşlerin Fotoğrafları:
Resimleri üzerlerine tıklayarak büyütebilirsiniz.

Bu yazımız 66.602 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*