Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Dekorasyon » En Çok Tercih Edilen Genç Odası Takımları

En Çok Tercih Edilen Genç Odası Takımları

Yılların ilerlemesi ile birlikte neredeyse her alanda yaşanan gelişmeler mobilyalara da yansıdı. Bunun neticesinde bizleri hayrete düşüren bazen de şaşırtan tasarımlarla karşı karşıya kaldık. Bu tarzda birkaç modele yakından bakalım ;

 • Son model arabalı genç odaları kullanılan teknolojisi ve göz kamaştırıcı tasarımı ile sizi yarış pistlerine götürecek. Uzaktan kumanda kontrolü ile Farları Açma / Kapama, Led lamba yönetimi ve ses efektleri yönetimini kolayca kontrol edilebiliyor. Led bölüme dilediğiniz kelimeyi-ismi de yazabilirsiniz.

Kendinizi rahat ve huzurlu hissedeceğiniz modeli tercih etmelisiniz..

 Muhteşem tasarımı ile sizi büyüleyecek ve kendinizi dalgaların üzerinde uyuyor gibi hissedeceksiniz . Eskitme rengi , işçiliği ve tasarımı ile size özgü bir genç odası, evet yelkenler fora dediğinizi duyar gibiyim.

  • Kullanışlı ve canlı renklerin verdiği görselliği ile odanızdan çıkmak istemeyeceksiniz.
   Neredeyse tam bir yaşam alanı oluşturmak için tasarlanmış bir model. Büyüleyici tasarımı hem kullanışlı hem de görsel bir şölen ile birleştirilmiş. Yatarken okuduğunuz kitabınızı yatağınızdan çıkmadan üst bölümde bulunan kitaplık rafına yerleştirebilirsiniz. Bu düşünce genellikle soğuk havalarda faydasını gösterecektir.

   • Prenseslerin hayalinde her zaman böyle bir yaşam alanı vardır.

   Genç prenseslere yakışır bir oda zengin detaylar, özel tasarımlar, anlamlı renkler ve mutluluğa açılan bir dünya. Bu model ile en değerli varlıklarımızın dünyaları tam hak ettikleri gibi..
   Resimlerin üzeriine tıklayarak büyütebilirsiniz

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*