Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Biyografiler » Ece Üner Kimdir ? Biyografisi

Ece Üner Kimdir ? Biyografisi

Bu yazımızda Sunuculuk ve Haber Spikerliği yapan Ece Üner hakkında merak ettiklerinizi biyografisini, nereli olduğunu ve diğer bilgileri bulabilirsiniz.
Ece Üner Kimdir ? : 1981 yılında İstanbul da doğmuştur. Boyu 1.62cm, 55 Kilodur.Babasının adı Dinç Ünerdir. Koç Özel lisesinden mezun olduktan sonra Koç Üniversitesi Tarih ve Sosyoloji bölümünü bitirdi. Başarılı sunucu öğrencilik esnasında Ntvde stajyerlik yaptı. Paris de Fransızca Dil Eğitim ve Brüksel de Avrupa Birliği konusunda eğitim aldı. Babasının tüm muhalefetine rağmen çalışma alanı olarak medyayı seçti.
2003 yılında yaklaşık üç yıl NTV kanalında Avrupa Birliği muhabiri olarak görev yaptı. 2006 yılında bir süre Star TV‘de muhabirlik yaptı. 2006 yılında CNN Türk‘te hafta sonu spor haberlerini sundu. 2007 yılında aynı kanalda Orkun Yazgan ile birlikte “Yeni Gün” isimli haber programını sundu.
2009’da Habertürk‘e geçtikten sonra “Olduğu Gibi” adlı tartışma programını, ve “Akşam Raporu” isimli haber programını sunmaya başladi. 2012 ylında Enine Boyuna adlı programı hazırlayıp sundu. 6 Ocak 2014 yılından beri Show Tv de hafta içi Ana Haber sunuculuğunu yapmaktadır.
Ece Üner Kiminle evli ? 2013 tarihinde Deniz Bayramoğlu ile Roma’da evlendi.
Ece Üner Fotoğrafları :  (Büyük halini görmek istediğiniz resmin üzerine tıklayınız )

Bu yazımız 2.058 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*