Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Biyografiler » Ece Erken Kimdir? Biyografi ve Resimleri

Ece Erken Kimdir? Biyografi ve Resimleri

Ece Erken Kimdir ? Biyografisi: 1978 yaşında Çorlu da doğan güzel sunucu koyu bir Beşiktaş taraftarıdır. Babası Samsunludur. Babası Asker olduğundan dolayı, Ağrı, Ankara, Kıbrıs gibi çeşitli yerlerde bulundu. Beşiktaş Atatürk Lisesinden mezun olan sunucu, Tenis, Binicilik, Kayak, müzik dinlemek, araba sürmek, seyahat etmek sevdiği faaliyetlerdir. Birkeresinde binidiği at onu kaçırdığı için artık ata binmeyi sevmemektedir. Kendisini yakından gördüğüm kadarıyla çok tatlı, güzel ve çok şirin birisidir. 🙂 Çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.
12 Yaşındayken sunuculuk kariyerine Kıbrıs da yayın yapan Bayrak radyo Televizyonu ile başladı.Daha sonra Ankara ece-erken-biyografia Radyo Vizyon ve Radyo Genç de çeşitli göreler aldı. Ece Erken İstanbula geldikten sonra ve Kral TVde işe başladı. Ardından Metropol FM, Alem FM, Show Radyo ve son olarak

Radyo Vivada çalıştı. Televizyonculukta işe ilk Star kanalında başladı. Daha sonra, Kanal 6, Number One TV, Genç TVde çalıştı. 4 yıl da Show TVde program yaptı.
Atv de yayınlanan Mavi şeker adlı programı sunan güzel sunucu Ece Erken 1 Eylülde Tuncer Öztarhan ile evlendi. Türkiye onu Sabah Şekerleri programında ki başarılı performansıyla tanımıştır.
Ece Erken Resimleri
(Fotoğrafları büyütmek için üzerlerine tıklayınız)

Bu yazımız 3.568 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*