Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Magazin » Ebru Yaşar Kıbrıs Golden Tulip Konseri (2013)

Ebru Yaşar Kıbrıs Golden Tulip Konseri (2013)Güzel yıldız Ebru yaşar Kıbrıs Golden Tulip otelde konser verdi. Saat 22:00da başlayan gecede ünlü şarkıcı yeni ve eski albümünden seslendirmiş olduğu şarkılarla kendisini izmleye gelen Kıbrıslılara unutamayacakları bir gece yaşattı.
Derin sırt dekolteli kıyafetiyle ve müthiş oryantel dansıyla gözlerede hitap edn şarkıcının performansı seyircilerden tam not aldı.
Sahnede bir ara oryantal yarışma düzenlenmesini isteyen Yaşar, “Kazanan 100 bin dolar alsın” dedi. Ebru Yaşara rakip olarak sahneye çıkan bir bayan, oryantal şov yaptı.ebru-yasar-kibris konseri
Bunun üzerine kıskançlık krizine giren güzel şarkıcı “100 bin doları paylaşalım yarı yarıya. 50 bini al git” dedi. Teklifi reddeden yarışmacı üzerine Ebru Yaşar “100 bin dolar beklerken 100 dolar bile kazanamadım iyi mi!” deyince davetliler kahkahaya boğuldu. Esprili dakikaların ardından konserine devam eden seksi şarkıcı, kendisini dinlemeye gelen Vahdet Vural ile birlikte düet de yaptı. müthiş kıyafeti ile Golden Tulipde muhteşem bir konser veren Ebru Yaşar, davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Bu yazımız 1.088 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*