Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Magazin » Dünyanın en güzel kızı Daniela Chalbaud

Dünyanın en güzel kızı Daniela Chalbaud60 farklı Ülkenin yarıştığı Aachende düzenlenen Miss Intercontinental 2012 yarışmasını Venezueladan 21 yaşında olan Daniela Chalbaud kazandı. Juri üyelerinin derecelendirmek için kararsız kaldıkları ve çok zorlandıkları ifade edilirken Türkiyeyi temsil eden Kölnden katılan Betül Ağabeyoğlu ilk 15 Finalist arasına girmesine rağmen ilk 3re giremedi. Türkiyeyi temsil etmekten dolayı gururlu olduğunu ifade eden Betül Ağabeyoğlu mutlu olduğunu ifade etti.
Yarışmanın ikinciliğini Porta Rico’dan 19 yaşında olan Genesis Mariadavilo Perez, üçüncülüğü ise İngiltere’den 25 yaşında ki Laura Ashfield kazandı.
720 elmasla süslü 361 bin dolarlık birincilik tacını geçen yıl Miss Intercontinental seçilen Jessica Hartmann’ın elinden devralan Daniela Chalbaud, verdiği demeçte çok mutlu ve heyecanlı olduğunu söyledi. Kamp süresince arkadaşlarını ve ailesini çok özlediği söyleyen Chalbaud, eve döner dönmez önce yorgunluğu üzerinden atacağını sonra ise arkadaşlarıyla bir kutlama yapacağını söyledi.
İşte Miss Intercontinental 2012 yarışmasında 1. olan ve Dünya Güzeli seçilen Daniela Chalbaudun Fotoğrafları: ( Resimlerin üzerlerine tıklayarak büyütebilirsiniz.)

Bu yazımız 1.088 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*