Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Üniversite Ücretleri » Doğu Akdeniz Üniversitesi Eğitim Ücretleri (2018-2019)

Doğu Akdeniz Üniversitesi Eğitim Ücretleri (2018-2019)

Kıbrıs da bulunan Doğu Akdeniz Üniversitesinde eğitim görmek isteyen adaylara bilgilendirmek amacıyla 2018-2019 yılı Eğitim ücretlerini pdf formatında sitemizde paylaştık.
Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ), 1979 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kurulan bir Yüksek Teknoloji Enstitüsü olarak faaliyete geçen bir devlet üniversitedir
Paylaşmış olduğumuz bilgiler TC Uyruklu Öğrenciler için geçerlidir. KKTC uyruklu adaylar için farklı ücretler Üniversitenin Sitesinde mevcuttur.
DAÜ’de yıllık öğrenim ücreti her akademik yılın başında belirlenir. Öğrenciler her dönem kayıt yenilemek zorundadırlar. Yıllık öğrenim ücreti iki eşit taksit olarak her dönemde ödenebilmektedir. Ayrıca her dönem vade farkı ile dört taksitte ödeme imkanı bulunmaktadır.
Not : Sadece ilk defa kayıt yaptıracak öğrenciler için bu bilgiler geçerlidir. Mevcut öğrenciler Üniversitenin öğrenci bilgi ağı olan Öğrenci Portalından http://stdportal.emu.edu.tr ödemeleri gereken öğrenim ücretlerini, geçmiş dönem borçlarını vs. görebilirler.
Doğu Akdeniz Üniversitesi :  Turkey Tel: +90 392 630 11 11 –  E-posta: info@emu.edu.tr
2018-2019 yılı Ön Lisans ve Lisans Eğitim Ücretlerini pdf formatında görüntülemek için tıklayınız

Bu yazımız 23.539 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*