Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Televizyon » Diriliş Ertuğrul Sezon Finali Nefesleri kesti

Diriliş Ertuğrul Sezon Finali Nefesleri kesti

Diriliş “Ertuğrul” , dünyanın kaderini belirleyen adamın hikayesi.
Trt 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul adlı dizi 8 Nisan Çarşamba günü Sezon final bölümü 61. bölüm izleyicileri ekranlara kitledi.
Ertuğrulun Hayme Ana ve ağabeylerine vedası, Şehzade Yiğitin şehit olduktan sonra Halime Hatunun feryadı gibi sahneler izleyicilere duygusal anlar yaşattı.
Diriliş Ertuğrul 3.sezon ne zaman başlayacak?
Geçen sezon 30 Eylül çarşamba günü başlayan Diriliş Ertuğrul 3.sezonda da bir aksilik olmaz ise aynı tarihte başlayacak.3. Sezonda Bizans döneminin işlenmesi bekleniliyor.
Diriliş Ertuğrul ne zaman bitecek?
Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Kaan Taşaner, Didem Balçın, Osman Soykut, Uğur Güneş, Hülya Darcan, Evrim Solmaz gibi oyuncuların rol aldığı dizinin Yapımcısı Mehmet Bozdağ Dizinin sona ereceği iddialarını vermiş olduğu bir röportajda yalanlayarak, 3 sezon olarak planlandığını “Osmanlı Devleti’ni kuran kadro nasıl bir ruh dünyasına sahip, nasıl bir zihin dünyasına sahip, nasıl bir jeopolitik algısı var gibi temel sorulara verdiğim cevaplar var. Bunları anlatmak istiyorum” diyen Bozdağ, Diriliş Ertuğrulun devamı olarak, “Diriliş Orhan” ve “Diriliş Osman” dizilerinin de müjdesini verdi.
Diriliş Ertuğrulun film olacağını açıklayan Mehmet Bozdağ Dizilerde süreler maalesef 120 dakika olduğu için istediğimizi istediğimiz zaman diliminde, 1 haftada anlatamıyoruz. Çok büyük bir savaş sahnesi çekmek istiyoruz. Savaş sahnesinin bol olduğu büyük mücadelelerin olduğu bir film çekeceğiz.” dedi.

Alparslan filmiyle ilgili konuşan Bozdağ iki yıldır film üzerinde çalıştığını söyledi. Ayrıca Malazgirt filminin vizyon tarihinin belli olmadığını, sadece senaryosunun hazır olduğunu söyledi.

Bazı Sitelerde Engin Altanın diziden ayrılacağı yazılırken konu hakkında attığı bir twitle bu iddialara üstü kapalı cevap verdi. Düzyatan, “Yoğun ve mutlu bir sezonun sonuna geldik, önümüzdeki sezon görüşmek üzere” ifadelerini kullandı.
Reyting rekorları kıran dizi hakkında görüşleriniz konu altından yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*