Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Fragmanlar » Diriliş Ertuğrul 61. Bölüm Fragmanı (Sezon Finali)

Diriliş Ertuğrul 61. Bölüm Fragmanı (Sezon Finali)

Trt 1 de ekranlara gelen Diriliş Ertuğrul adlı dizinin 61. Bölüm Sezon Finali fragmanı yayınlandı. 8 Haziran 2016 Çarşamba günü ekranlara gelecek olan yeni bölüm yine nefesleri kesecek.
Diriliş Ertuğrul 61.bölümde neler olacak? : Bir önceki bölüm de hatırlayacağınız gibi Ertuğrul, Noyan sahnesi öçok konuşuldu. Ertuğrulla kavga ettiği sırada yaralanan ağabeyi Sungur Tekin iyileşmiş, Gündoğdu ve Ertuğrul Kayı Obasının beyliği için yarışmıştı. Ertuğrulun altı oyuna karşın Gündoğdu on oyla kazanmıştı.
Diriliş Ertuğrul 3.sezon ne zaman başlayacak?
Yeni sezon da Bizans döneminin işlenmesi beklenilirken, Geçen Sezon 30 Eylül de başlayan dizinin 3. Sezonda da aynı tarihte yayınlanması beklenilmekte…
Not : Dizinin İlk bölümün yayınlanmasının ardından yayınlandığı günün AB grubu reyting sıralamasında 1. sırada yer aldı. Ayrıca dizi 2015 yılının en iyi dizisi ödülünü aldı. Dizi için 6 ay kadar hazırlık yapıldı. Oyuncuların tamamına at binicilik dersleri verilirken, erkek oyunculara bıçak ve kılıç kullanma dersleri verildi.
Dizi hakında görüşlerinizi yorum olarak konu altından paylaşabilirsiniz. İyi Seyirler.
İşte Diriliş Ertuğrul 61. Bölüm Fragmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*