Anasayfa » Biyografiler » Dilan Çiçek Deniz kimdir?

Dilan Çiçek Deniz kimdir?Bu yazımızda Ülkemizi Kainat Güzellik yarışmasında temsil edecek olan Dilan Çiçek Deniz hakkında bilgiler vermekteyiz. Başarılı manken hakkında merak ettiğiniz kimdir? nerelidir? kaç yaşındadır ve tüm diğer detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.
Biyografisi : Elidor Miss Turkey 2014 yarışmasında ikinci olarak dikkatleri üzerine çeken genç model 1995 yılında Sivasda doğmuştur. 1.77 boyundadır.20 yıldır Antalya da yaşamaktadır.
Babası Sivaslı Annesi ise Nevşehirlidir. Ege Üniversitesi – Turizm Rehberliği Bölümüne eğitim görmektedir. Oyunculuk ve Modellik yapmaktadır. Balayı isimli filmde Oyunculuk kariyerinin başlangıcı olmuştur.

Tiyatro ve şiir ile ilgilenmektedir. 15 yaşında Güneşi Annem Sanırdım adlı şiir kitabını çıkarmıştır. 15 yaşından beri modellik yapmakta fakat oyuncu olmayı daha çok istemektedir.
Dolabının vazgeçilmez 5 parçasını bizimle paylaşır mısın? diye bir soruya Kot gömleklerim, zımbalı botum, yüksek bel şortlarım, crop üstlerim ve tüllü eteğim cevabını vermiştir. Miamide 63üncüsü yapılan 2015 Kainat Güzellik Yarışmasında Ülkemizi temsil etmiştir.
Sosyal Medya Hesapları : https://twitter.com/dilandeniiz – http://instagram.com/dilandeniz
Dilan Çiçek Deniz Fotoğrafları : 

Bu yazımız 3.241 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*