Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Biyografiler » Didem Ürer Kimdir? Biyografisi

Didem Ürer Kimdir? Biyografisi

Adnan Hocanin Kediciklerinden olan Didem Ürer hakkında yazmış olduğumuz bu yazımızda kimdir? Nerelidir? kaç yaşındadır? vikipedi ve hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri bulabilirsiniz.
Biyografisi : Gözleri, güzelliği ve fiziği ile dikkat çeken ve sosyal medya hesaplarında binlerce takipçisi bulunan sarışın güzel, İstanbul doğumludur. Orta ve ve Lise Eğitimini istanbul Lisesinde görmüştür. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. Daha Sonra Boğaziçi Üniversitesi Felsefe bölümünde eğitimine devam etmiştir. İngilizce, Almanca, Arapça bilmektedir. A9 TVde İnsanlar arasında sevgi, adalet, dayanışma ve güzel ahlakın gelişmesini, milli ve manevi değerlerin güçlenmesini hedefleyen konular, Sosyal, tarihsel, politik, kültürel konular, güncel olaylar içerikli sohbet programları sunmaktadır. Didem Ürer Birçok Gazete, dergi ve internet sitelerinde köşe yazarlığı yapmaktadır.

Sosyal Medya Adresleri :
İnstagram :instagram.com/didem_urer/ – Twitter : twitter.com/didem_urer – facebook :facebook.com/didemurerr
Didem Ürer Fotoğrafları: ( Büyük halini görmek istediğiniz resmin üzerine tıklayınız )

Bu yazımız 8.414 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*