Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Magazin » Demet Akalın Dortmund Turka Festivali Konseri (31 Mart 2013)

Demet Akalın Dortmund Turka Festivali Konseri (31 Mart 2013)Ünlü Popcu Demet Akalın Almanya Dortmund ta Turka Festivali etkinliğinde konser verdi. gurbetçi vatandaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği gecede güzel yıldız eski ve yeni şarkılarıyla kendisini izlemeye gelenlere eşsiz bir anı yaşattı. Seslendirmiş olduğu birbirinden güzel şarkılarla hayranlarını coşturen güzzel yıldız sahne performansıyla da büyük takdir topladı.
Şarkıları kadar sahneye çıktığı kostümle de büyük bir ilgi gören yıldız sanatçı hem göze hem kulaklara hitab etti. Bir ay içinde yaklaşık 10 konser verecek olan Demet Akalın hatırlayacağınız gibi Popstar yarışmasında juri üyrsi Bülent Ersoy tarafından azarlanmıştı. Kendisini sadece Almanyadan değil diğer ülkelerde yaşayan gurbetçilermizde yalnız bırakmadı. demet-akalin-yeni-resimler
Sanatçıyı yakından görmek için ön taraflara yığılan hayranları zaman zaman ezilme tehlikesi geçirselerde hallerinden oldukça memnudular. Güzelliği ve sesiyle büyüleyen üblü şarkıcı Almanyadan mutlu bir şekilde ayrıldı.

Bu yazımız 710 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*