Anasayfa » Biyografiler » Damla Pamir Kimdir? Biyografisi

Damla Pamir Kimdir? BiyografisiAdnan Oktarın kediciklerinden olan Damla Pamir hakkında kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir, biyografisi ve merak ettiğiniz tüm bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.
Damla Pamir Kimdir?: İstanbulda doğmuştur. Ortaokul ve Lise Eğitimini Özel Kültür Kolejinde aldıktan sonra Haliç Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümünde eğitim görmüştür. Özel bir şirkete Dış Ticaret Genel Koordinatörü olarak iki yıl çalışmıştır. Ailesinin manken olma istediğini kabul etmeyip, müslümanca bir hayat yaşamayı tercih etmiştir.
Osmanlı Devletinin tarihini, sosyo-kültürel özelliklerini içeren, tarih ve belgelerle ispatlı çok yönlü bir kitap yayınlama çalışması yapmaktadır.  9 Televizyonunda kültür, bilim, din, sosyoloji gibi konularda sohbet programı yapmaktadır. Politika, din ve siyaset ilişkileri, bilimsel gerçekler ve güncel konuların yer aldığı Amerikan WTPNde inglizce olarak program yapmaktadır. Adnan Hocanın en dikkat çeken kızlarından olan sarışın güzelin kendisin yönettiği ve yazdığı bir blog sayfasıda bulunmaktadır.
Sosyal Medya Hesapları : https://twitter.com/damlapamir – http://instagram.com/damlapamir1 – https://www.facebook.com/DamlaPamir
Damla Pamir Fotoğrafları 

Bu yazımız 4.863 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*