Anasayfa » Biyografiler » Damla Deniz Turgut Kimdir? Biyografi ve Resimleri

Damla Deniz Turgut Kimdir? Biyografi ve ResimleriMiss&Mr Model of Turkey 2012 yarışmasında finallere kalan güzellerden Damla Deniz Turgut hakkında yayınlamış olacağımız biyografi (Öz geçmişi) ile ilgili yazımız için kendisinden izin alarak paylaşmak istedik. Bizleri kırmayarak onay verdiği için ve konu hakkında bizlere paylaşımda bulunduğu için Damla Deniz Turguta teşekkür ederiz.
Damla Deniz Turgut Kimdir?: 14 Aralık 1992 tarihinde İstanbul da doğmuştur. Tiyatro ve sinema oyuncusu Damla Deniz Turgut  küçük yaşlarda oyunculuğa başlamış. İlk olarak Hayat dizisi ile kamera karşısına geçmiş ve daha sonra Çocuğun Var Derdin var, El bebek Gül Bebek ve Aile Reisi dizileriyle oyunculuğa devam etmiştir. Şuanda Kültür Universitesi Tiyatro Topluluğunda eğitim almaktadır.
1 yildir Ugurkan Erez ile calisiyor. Istanbul Fashion Weekte Mehtap Elaidinin defilesine cikarak modellige ilk adimini atti. Kariyerini oyunculuk ve modellik uzerine yapmayi planlamaktadır.
Tiyatro oyunları: Çürrük Elma, Ah şu Büyükler, Ramazan ile Julide, Keşanlı Ali Destanı ,Troya Geçilmez, Kadınlar Devleti.
Oynadığı Diziler: Yeni Hayat, Çocuğun Var Derdin Var, El Bebek Gül Bebek, Aile Reisi
Damla Deniz Turgutun Fotoğrafları:
Resimleri büyütmek için üzerlerine tıklayabilirsiniz.

Bu yazımız 3.545 kez okunmuş

Bir yorum

  1. Enteresan bi şekilde ortadan kaybolan hatundur bu. uzaylı oldugundan şüphe edioruz

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*