Home / Üniversite Ücretleri / Çankaya Üniversitesi 2014-2015 Eğitim Ücretleri

Çankaya Üniversitesi 2014-2015 Eğitim Ücretleri

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya Oy ver)
Loading...Loading...

Çankaya Üniversitesi 2014-2015 Eğitim ve öğretim yılı Ücretleri belli olmuştur.
Çankaya Üniversitesi
Özel Üniversitesin de eğitim ücrete tabiidir. Bu güzide üniversitemizde okumak isteyen öğrenciler için editörlerimiz fiyatlar konusunda sizleri bilgilendirmek için edinmiş olduğu bilgileri paylaşmaktadır.
Çankaya Üniversitesi’nde %50 Burslu, %25 Burslu ve Burssuz öğrenim gören önlisans, lisans ve yüksek lisans öğrencilerinden her öğretim yılında, Mütevelli Heyetince belirlenen miktarda öğretim ücreti alınır.
Çankaya Üniversitesi’nin BURSLU programlarına yerleştirilen öğrencilere sağlanan burs, sadece öğretim ücretini kapsamaktadır. Karşılıksız olan bu burslar, eğitim dili İngilizce olan programlar için İngilizce Hazırlık programında geçirilebilecek süreler de dahil, öğrenci Çankaya Üniversitesi’ndeki öğrenimine ve derslere devam ettiği sürece verilecektir.
Öğretim ücreti; yarısı birinci dönem başında, diğer yarısı da ikinci dönem başında olmak üzere iki eşit taksitte ödenir. 2014-2015 akademik yılında öğretim ücreti tüm lisans bölümleri, Meslek Yüksekokulları ve Hazırlık Sınıfı için 23.461 TL + KDV’dir.
%50 Burslu : 11.731 TL – %25 Burslu : 17.596 TL’dir

BURSLU programlarına yerleştirilen öğrencilere sağlanan burs, sadece öğretim ücretini kapsamaktadır. Karşılıksız olan bu burslar, eğitim dili İngilizce olan programlar için İngilizce Hazırlık programında geçirilebilecek süreler de dahil, öğrenci Çankaya Üniversitesi’ndeki öğrenimine ve derslere devam ettiği sürece verilecektir.Yorum Yaz

İşaretli alanlar zorunludur. E-mail adresiniz gizli kalacaktır *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top