Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Fragmanlar » Can Tertip Fragmanı

Can Tertip Fragmanı

18 Eylül 2015 tarihinde vizyonda olacak olan Can Tertip Komedi Filminin fragmanı sitemize eklenmiştir. Hakan Ural, Sinan Engin,Ümit Erdim, Volkan Demirok, Cengiz Küçükayvaz, sinan Bengier, Tuğba Özerk gibi isimlerin rol aldığı filmin Yönetmenliğini Burak Kuka yapmaktadır.
Filmin konusu :
Şakir (Ümit Erdim) Sultanahmet Eminönü bölgesinde hanutçuluk yaparak hayatını kazanmaya çalışan biraz da sahtekar bir tiptir. Ankaralı Gülden isimli bir pavyon şarkıcısıyla ilişkisi olsa da diğer kadınlardan asla uzak duramaz. Başı her sıkıştığında ise ablası ve eniştesinin yanına kaçar. İlyas (Volkan Demirok) ise bir böbreğinin küçük olması nedeniyle her askerlik muayenesinden erteleme alan saf bir Anadolu çocuğudur. Köyde çürük raporlu biri olmak tüm hayatını etkileyeceği için, askerlik şubesindeki son muayenesinde intihar girişiminde bulunarak kendini zorla askere aldırır.
Şakir ve tek hayali askerlik yapmak olan İlyas’ın yolları aynı asker ocağında kesişir. Saf bir Anadolu çocuğu olan İlyas’ın bu özelliğini farkeden Şakir, başındaki büyük beladan kurtulmak için ne yapıp ne edip İlyas’ı kandırırak askerden kaçmaya ikna eder. İkili, komutanları Yüzbaşı Yılmazın makam arabasını gasp ederek askerden kaçarlar. Durumu kendisine yediremeyen Yüzbaşı Yılmaz da onların peşine düşer.
Can Tertip Fragmanı izle

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*