Home » Üniversite Ücretleri » Çağ Üniversitesi 2014-2015 Eğitim Ücretleri

Çağ Üniversitesi 2014-2015 Eğitim ÜcretleriÇağ Üniversitesi‘nde Eğitim görmek isteyen öğrenciler için 2014-2015 öğretim yılı fiyatlarını araştırıp sizler için yayınladık. İlgili Üniversite vakıf üniversitesi olup Eğitim ücrete tabiidir. Geçmiş yıllara nazaran ücretlerde artış gözlemlenmektedir. Tüm bölümlerde ki fiyatlara Kdv dahildir.
Çağ Üniversitesi 2014-2015 Eğitim ve öğretim yılı için Ücretleri şu şekildedir.  4 yıllık programları için 19.980,- Meslek Yüksek Okulu 2 yıllık programlar için 9.990,- Türk Lirasıdır (%8 KDV dahildir).
Eğitim ücretinin ilk taksiti olan 4 yıllık bölümler için 3.780 TL 2 yıllık bölümler için 2.340,- TL kayıt sırasında, diğer taksitler ise web sayfamızda yayınlanacak olan ödeme planında belirtilen tarihlere göre ödenecektir. Yeni kayıt yaptıracak öğrencilerin ilk taksitlerini muhakkak banka şubesine yatırarak kayda gelmeleri gerekmektedir.
Çağ Üniversitesinin burslu programlarına yerleştirilen öğrencilere sağlanan burs, sadece öğretim ücretini kapsamaktadır.
Burslar karşılıksız olup İngilizce Hazırlık Programında geçirilebilecek süreyi de kapsamaktadır. Burada sözü edilen “Öğretim Ücreti” bursu, sadece “burslu” öğrenci alınacağı belirtilen programlara yerleştirilen öğrencileri kapsamaktadır.
Çağ Üniversitesi Adres Bilgileri : A.Yaşar BAYBOĞAN Kampüsü, Adana – Mersin Karayolu Üzeri 33800 YENİCE / MERSİN

Bu yazımız 3.433 kez okunmuş


Yorum Yaz

İşaretli alanlar zorunludur. E-mail adresiniz gizli kalacaktır *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top