Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Biyografiler » Burçin Terzioğlu Kimdir? Biyografisi

Burçin Terzioğlu Kimdir? Biyografisi

Burçin Terzioğlu Kimdir?
Kanal D’ nin yeni dizisi olan Poyraz karayel büyük beğeniyle izleniyor. Peki Poyraz karayel de oynayan ana karakterlerden biri olan Ayşegül kimdir? Gerçek ismi nedir? Nerede doğmuştur? Tüm merak ettiğiniz bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır.
Biyografisi : Poyraz Karayel de Ayşegül karakterini canlandıran Burçin Terzioğlu 9 Mart 1980 İstanbul doğumludur. Henüz 5 yaşındayken Patron duymasında rol alarak 1985 den bu yana bir çok dizi ve film de rol almıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde (MSM) Aktör Stüdyo – Özel Sahne Diksiyon eğitimi almıştır. En bilindiği ise Azad rolü ile Ramiz dayının kızı olarak Ezel de rol almıştır. Sanatçı İstanbul da yaşamaktadır. 2008 yılında Fırtına dizisinin setinde tanıştığı Murat yıldırım ile evlendi ancak 2014 yılında boşandılar.
Poyraz Karayel de Ünlü mafya babası Bahri Umman’ ın kızı Ayşegül babasının kötü işler yaptığını bildiği için babasından ayrı yaşamaktadır ve araları hayli bozuktur. Öte yandan her zaman oğlu için uğraşan oğlunu dedesinin elinden almak için uğraş veren Poyraz Karayel ile tanışır ve arkadaş olurlar. Aynı zaman da iş arayan Poyraz taksicilik işine girer. İlk günün gecesinde Poyraz , Ayşegül’ ün babası Bahri Umman’ a silah çeken bir adama çarpınca Bahri nin hayatını kurtarır ve ona iş teklif eder. İşi kabul eden Poyraz’ ın Ayşegül’ ün patronunun kızı olduğundan habersizdir.

Sosyal Medya Adresleri : https://twitter.com/terziogluburcin
Rol aldığı fimler : Çıplak Vatandaş, Patron duymasın, Fazilet, Hasretinle Yaşanmıyor, Taştan Kalp, Menekşe Koyu, Çiçek Taksi , Sırılsıklam, Yılan Hikayesi, Güz Gülleri, Üzgünüm Leyla, Kınalı Kar, Melekler Adası, Aliye, Kadın İsterse, Fırtına, Çemberin dışında, Ey Aşk nerdesin, Ezel, Merhamet, Halam geldi, Poyraz Karayel
Burçin Terzioğlu Fotoğrafları :

Bu yazımız 1.854 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*