Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Moda » Bugün Ne Giysemin Gala Gecesi

Bugün Ne Giysemin Gala GecesiShow tv ekranlarında yayınlanan sevilen yarışma programı Bugün Ne Giyseminn Gala gecesi 27 Aralık  Perşembe gününde Cevahir Grand Conversions Centerda gerçekleşecek.
Beğenilen yarışmada Adayların kendilerine verilen belirli bir miktar ile belli bir konsepte göre elibse, ayakkabı, saç yapımı makyaj alanlarında birbirleriyle yarışıyor. Jüri üyeleri tarafından en şık yarışmacı seçilirken kazanan yarışmacı büyük ödül olan 10 Bin Tlninde sahibi oluyor. Acaba bu başka bir yarışma mıydı karıştırdık galiba.. neyse bilen biliyordur:) Bizim yazmak istediğimiz, ifade etmek istediğimiz Bugün Ne Giysemin Gala Gecesi ne zaman yapılacak, nerde yapılacak konusudur;)
Çeşitli sürprizlerin olacağı Cevahir Grand Conversions Centerda gerçekleşecek olan Gala gecesinde Çağla Şikelin sunuculuğunu yapacağı ve Genç Sanatçı Bengü ise şarkılarıyla izleyenleri coşturacak.
Bugün ne Giysem Gala gecesinde birinci kim oldu?:
Jurü üyelerinin yapmış olduğu seçim sonrası Rana Özmutlu birinci oldu. 80 Yaşında ki Rana Özmutlu 100.000 Bin TL ödülü almaya hak kazanırken site editörlerimiz adına kendisini tebrik ederiz.

Bu yazımız 981 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*