Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Genel » Bir kadının sizi sevdiğini anlamanın yolları

Bir kadının sizi sevdiğini anlamanın yollarıHayatta bazı şeyleri sadece gerçekten sevdiğimiz insanlar için yaparız. Bir kadın aşık olduğunda karşısındaki kişi için fedakarlık yapmaya hazır olur.

Bazı kadınlar bunu fazla dile getirmez ancak hepsi sevdikleri kişilerin güvenliği ve sağlığı için endişeli olurlar. Sizin için endişeleniyorsa, bu sizi sevdiğine işarettir.

Kıskançlık çok da olumlu sonuçları olan bir duygu değil ancak genellikle aşka işaret olarak görülebilir.

Ona iltifat ettiğinizde ya da yalnızca bir araya geldiğinizde yanakları kızarıyorsa, sizden hoşlanıyor demektir.

Kadınlar kalabalık ortamlarda duygusal yakınlık göstermekten kaçınırlar. Saçlarınızı düzeltiyorsa, sırtınıza ya da kolunuza dokunuyorsa bunu bir işaret olarak algılayabilirsiniz.

Gözlerine daha dikkatli bakın, size verdiği bakışları doğru okumaya çalışın; bakışlarıyla sizi sevdiğini söylüyor olabilir.

Onunla birlikte otururken beden diline dikkat edin. Üst üste attığı bacakları size doğruysa sizinle ilgilendiği anlamına geliyor olabilir.

Sizinle buluşacağı için kendisine ekstra bir bakım yapıyor, daha şık ve farklı giysiler giymeye çalışıyorsa sizden hoşlanıyor demektir.

Size gülümseme biçiminden, yaptığınız şakalara gülüşünden sizden hoşlandığına dair ipuçları toplayabilirsiniz.

Size ve yaptıklarınıza ilgi gösteriyor, sizi dikkatle dinliyorsa bu kesinlikle size karşı bir şeyler hissettiği anlamına gelir.

Eğer arkadaşlarıyla ya da ailesiyle konuşurken sizden övünerek söz ediyorsa, ona önemli bir şeyler ifade ediyorsunuz demektir.

Eğer sizinle uzun saatler boyunca sohbet ediyor, bu esnada gelen telefonları açmıyorsa size diğerlerinden daha fazla ilgi gösterdiğini anlayabilirsiniz.

Planlarınızı hayata geçirmeniz için sizi cesaretlendiriyor, profesyonel ve kişisel hayatınızda size tavsiyelerde bulunuyorsa sizinle gerçekten ilgileniyordur.

Sizinle daha fazla zaman geçirmek istiyor, bunun için tüm fırsatları değerlendiriyorsa bu sizi sevdiği anlamına gelir.
Sizinle sohbet ederken size göz kırparsa size bir işaret vermeye çalışıyor olabilir.

Bu yazımız 1.556 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*