Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Biyografiler » Beyza Bayraktar Kimdir? Biyografisi

Beyza Bayraktar Kimdir? Biyografisi

Adnan Hoca Kediciklerinden olan Beyza Bayraktar Kimdir? Biyografisi, kaç yaşındadır? Nerelidir? Evli midir? fotoğrafları ve hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.Sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden olan güzelliği ve fiziğiyle büyüleyen kedicik Yıldız Tekinik Üniversitesi mezunudur. Anne ve Babasının gençlik fotoğrafını Facebook da yayınlamış ve güzelliğinin ailesinden geldiğini söyledi. İstanbul da yaşamaktadır. A9tvde program sunmaktadır.
Beyza Bayraktar Bağnazların Söylediğinin Aksine, Dans ve Müzik Haram Değildir adlı yazısında Müslümanlar dünyanın en modern, en kaliteli insanlarıdır. Helal olan her nimetten, her güzellikten faydalanmak Müslüman’ın hakkıdır. Müslüman gücünün elverdiğince en güzel giyinen, en güzel yerlerde bulunan, en son teknolojiyi kullanan, en aydınlık insan olmalıdır. En güzel müzikleri dinlemekte, bu güzelliğin hakkını verecek Müslümanların en doğal hakkıdır.

Bağnazların Müslümanları Sanattan, estetikten, bilimden uzak göstererek İnsanları Dinimizden uzak tutmaya çalıştıklarını, slamın en büyük düşmanı olduklarını ifade etmiştir.
Kendisi hakkında bilgi edindikçe yazımız güncellenecektir.
Sosyal Medya Hesapları :facebook.com/beyza.bayraktar.5 – twitter.com/beyzabayraktar1 – instagram.com/beyzabayraktar1
Beyza Bayraktar Fotoğrafları :(Resimlerin üzerlerine tıklayarak büyütebilirsiniz)

Bu yazımız 8.901 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*