Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Magazin » Betül Demir Mersin konseri 2013

Betül Demir Mersin konseri 2013Yaklaşık beş bin kişinin izlediği konserde Betül Demir Türkçe ve ingilizce olarak seslendirmiş olduğu şarkılarla kendisini izlemeye gelen üniversite öğrencilerine unutamayacakları bir anı yaşattı. Şarkıları kadar sahnede giymiş olduğu süper minisiylede dikkatleri çeken güzel yıldız dans performansıyla da büyük alkış aldı.
1,5 saat süren Mersin konserinde güzel yıldıza sahnede dansçılar da eşlik ederken sanatçıya olan yoğun ilgi dikkatlerden kaçmadı. Başarılı sanatçı Betül Demiri yakından görebilmek amacıyla ön taraflara akın eden hayranları kısa bir izdihama neden olsada herkes halinden memnundu. Konser sonrası güvenlik çemberini aşan hayranları şarkıcıyla bol bol fotoğraf çektirirken güzel yıldızın sempatik tavırları ve herkese yakın ilgi göstermesi büyük takdir topladı.
Hayranlarının hatırlayacağı gibi bir ara Beyazıt Öztürkün sunduğu Beyaz show da güzel yıldızın Twitter de top tweet yani en çok konuşulan konular arasına girmesi ile Beyaz konfeti patlatmıştı.

Bu yazımız 752 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*