Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Biyografiler » Berna Öztürk Kimdir? Biyografisi

Berna Öztürk Kimdir? Biyografisi

Ünlü DJ Berna Öztürk hakkında yazmış olduğumuz bu yazımızda kimdir? nerelidir, kaç yaşındadır, boyu, kilosu ve hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri bulabilirsiniz.
Biyografisi : 28 Mart 1984 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. 55 Kilo ve 1,71 boyundadır. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi ve Sosyoloji bölümünde eğitim görmektedir. Fenerbahçe taraftarıdır.
Tarkanın eski sevgilisinin kız kardeşi olması nedeniyle bir ara Magazin basınında Tarkanın baldızı olarak anılmıştır. Mankenlik modellik ve oyunculuk yapmaktadır.
Berna Öztürk kite board eğitmenliği de yapmaktadır. Ablası ile birlikte kite board sporunda Dünya şampiyonasına katılarak milli sporcu ünvanına sahip olmuştur. Kendi imkanlarıyla yarışmaya katılan Öztürk, 2016 şampiyonasına katılmayı da hedeflemektedir.
Hobileri arasında davul çalmak ve resim yapmak da bulunuyor.
Bir Dönem Çarkıfelek yarışmasında hostes olarak yer almış 2008’de ‘’ Dancing In The Sun’’ adlı albümünü piyasaya çıkarmıştır.

İşte Benim Stilim yarışmasına katılma amacını eğlence olarak değerlendirdi. Giyim stilini maskülen olarak tanımlayan Öztürk, ‘’ Amacım her işte olduğu gibi eğlenmek ve öğrenmek üzerine kurulu. Sevdiğim kıyafetleri sergilemeye dikkat edeceğim. İnsanların günlük hayatta kullanabileceği parçalara ağırlık vermek önceliğim olacak. Ayrıca, diğer yarışmacılarla değil kendimle rekabet ederim. Bu yüzden yarışmanın renkli yüzlerinden biri olacağıma inanıyorum’’ ifadelerini kullanmıştır.

Bir röportajında DJ Berna Öztürk, “Erkekler tarafından çok sık tacize uğradım. Elim ağırdır, çok da adam dövdüm. Çok dövmüşlmüğüm vardır. Hatta teyzelerin, tamam kızım daha sıkma boğazını demişliği bile vardır. Maalesef, cinsel olarak çok aç bir toplumuz. Aslında bütün dünya cinselliğe çok aç. Toplumumuz ise ekstra aç. Bu nedenle iki ayaklı bir dişi gördükleri zaman, bastırılmış bütün cinsel duyguları ortaya çıkıyor” açıklamasında bulunmuştu.
Sosyal medya adresleri : twitter.com/OzturkBernaa – instagram.com/ozturkbernaa
Berna Öztürk Fotoğrafları:

Bu yazımız 2.234 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*