Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Magazin » Berna Arıcı Flash TVde Bunu Konuşmak Lazım programındaki dansı

Berna Arıcı Flash TVde Bunu Konuşmak Lazım programındaki dansıGüzelliğiyle ve fiziğiyle dikkatleri üzerine çeken ünlü şarkıcı Berna Arıcı Flash tvde yayınlanan  Bunu konuşmak lazım adlı programda yapmış olduğu dansıyla gerek sosyal medyada gerekse magazin programlarında oldukça dikkat çekti.
Birçok ünlü ismin aksine sıcakkanlı ve dobra oluşuyla herkesin beğenisini kazanan eski manken ve yeni şarkıcı Arıcı, yapılan araştırmalarda Türkiye de İnternette resimleri en çok aranılan bayanlar arasında yer almaktaadır.
Güzel şarkıcı sosyal paylaşım sitelerinden Twitterda sürekli aktif olduğu ve geniş bir hayran kitlesine sahip olduğu ve zaman zaman hayranlarıyla diyaloğa geçtiği görüldü. ( Bizzat bana tweet attı 🙂 )
Flash Tv de yayınlanan Bunu konuşmak lazım adlı programda ki sunucunun dans etmesini istemesi üzerine PSY’nin dünyayı sarsan şarkısı Gangnam Style’ın Atilla Taş cover’ı Yam Yam Style şarkısı Berna Arıcı’yı çoşturdu. Masanın üzerine çıkarak dans etmesi sonucunda Bir çok magazin programı ve görsel basın bunu Berna arıcı Enerji patlaması yaşadı diye adlandırdı.
Dansı izlemek için tıklayın.
Bunlarda dikkatinizi çekebilir :
Berna Arıcı FotoğraflarıBerna Arıcının evine hırsız girdi.

Bu yazımız 916 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*