Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Magazin » Bengü Mersin Soli Güneş Festivali Konseri

Bengü Mersin Soli Güneş Festivali Konseri21 Haziran Dünya Güneş Günü nedeniyle Mersin Mezitli Belediyesince yapılan bu yıl 4.sü kutlanan Soli Güneş Festivali kapsamında yapılan etkinliklerde ünlü şarkıcı Bengü Mersinde muhteşem bir konser verdi.
Yaklaşık 5 bin kişinin izlediği konser 2 saat sürerken güzel yıldız seslendirmiş olduğu birbirinden güzel şarkılarla kendisini izlemeye gelen hayranlarına unutamayacakları bir gece yaşattı. Hava sıcaklığının 34 dereceye kadar çıktığı gecede sahneye vantilatörler konuldu. Konsere gelen bazı izleyiciler ise konseri denize girerek seyretti. Hava sıcaklığının ve nemin yüksek olmasına rağmen ünlü şarkıcının göstermiş olduğu sahne performansı izleyicilerden tam not aldı.
Festivallerin ikinci günüde sahneye çıkan Ali Altay seslendirmiş olduğu şarkılarla izleyicileri coşturduktan sonra sahne alan Bengü ilk şarkısını okuduktan sonra tarihine, doğasına sahip çıkan memleketimin en güzel yerlerinden bulunmaktan mutluluk duyuyorum. Soli Güneş Festivali süresince hepinize iyi eğlenceler diliyorum ifadelerini kullandı. Konsere katılan hayranları başarılı sanatçıya sevgi gösterilerinde bulunurken Bengünün gösterilen ilgi karşısında mutlu olduğu gözlemlendi.
Bengü Mersin Konseri Fotoğrafları :
(Resimlerin üzerlerine tıklayarak büyütebilirsiniz.)

Bu yazımız 1.028 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*