Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Biyografiler » Uğur Teğmen Kimdir (Barış Alpaykut) Biyografi ve Resimleri

Uğur Teğmen Kimdir (Barış Alpaykut) Biyografi ve Resimleri

Trt 1 Televizyonlarında yayınlanan Sakarya Fırat adlı dizide rol gereği Uğur Teğmeni canlandıran gerçek ismi Barış Alpaykut hakkında yazmış olduğumuz bu makalede; kaç yaşında,hayatı, biyografisi (özgeçmişi) bilgilerini bulabilirsiniz.

Barış Alpaykut Kimdir: Sakarya Fırat dizisinde Teğmen Uğur Kutlu adını alan ve rol gereği Çeliktepe Karakol komutanı olan, aynı dizide Melike Derbent ile yakınlaşma sahneleri hayranları tarafındna merakla takip edilen oyuncunun göstermiş olduğu başarılı performans kadar yakışıklılığı, gülümsemesi ve gözleri ile dikkatleri çekmektedir.

Başarılı oyuncu 20 Temmuz 1987 tarihinde İstanbulda doğmuştur. Yengeç Burçludur. Eğitimini İstanbul Üniversitesinde tamamlamıştır. Hobileri arasında  yüzmek, futbol, fittness, aikido; judo, kılıç kullumabilme,ok at binmek ve salsa bulunmaktadır. Oynamış olduğu diziler ise Burası Osmanlı 1711 / Sır Kanunu, Bir Zamanlar Osmanlı, Kirli Beyaz, Sakarya Fırat,  Kurt Seyit ve Şura, Medcezir, Kara Sevda (Ozan)
Yedigün reklamlarında da rol almıştır.

Sosyal Medya Adresleri : instagram.com/alpaykutbaris/
Barış Alpaykut Fotoğrafları: (Resimlerin üzerlerine tıklayarak büyütebilirsiniz.)

Bu yazımız 15.413 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*