Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Televizyon » Bana Herşey Yakışır Yarışmasına katılmak için Başvuru Formu

Bana Herşey Yakışır Yarışmasına katılmak için Başvuru Formu

Hafta içi hergün kanal d de yayınlanan Bana herşey yakışır adlı yarışma programı hakkında gelen istekler üzerine Bana herşey yakışır adlı programa nasıl katılabilirim? Başvuru formuna nasıl ulaşabilirim? sorularına yanıtlar verebilmek için Site editörlerimiz derlemiş olduğu bilgileri Sizlerle paylaşmaktadır.
Yarışmanın konusu; Belirlenen bütçelerle o hafta ki konsepte uygun haftanın en güzel ve en şık bayanını seçmektir. Yarışmacılar 4 saat boyunca, elbiselerinden, ayakkabılarına, makyajından, saç modellerine varıncaya kadar birbirleriyle yarışmaktadır.
Yarışmaya katılanlar başvuru formlarındaki tüm yazı ve fotoğraflar formu gönderen kişinin sorumluluğundadır. Başvuru formunu dolduran kullanıcılar, başvuru sahibinin kendisi olduğunu kabul ve beyan etmiştir. Kişinin izni olmaksızın yapılan başvurulardan Kanal D sorumlu değildir. ibaresine uymak zorundadırlar.
Başvuru Formuna ulaşmak ve yarışmacı olmak için tıklayınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*