Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Genel » Ayvalık 8. Zeytin Hasat Şenlikleri

Ayvalık 8. Zeytin Hasat ŞenlikleriAyvalık, 8. Zeytin Hasat Şenlikleri kapsamında yapılan programda medya dünyasının tanınmış kişileriyle zeytin ve zeytinyağı sektörünün önemli simalarına ev sahipliği yaptı.
Düzenlenen programa katılan Türk medyasının tanınmış köşe yazarlarıyla, medya kurumlarının yöneticilerinin yanı sıra zeytin sektöründeki ünlü firmaların temsilcilerini Ayvalık’taki malikanelerinde ağırlamak için, iş dünyasının dev isimleri ise adeta birbirleriyle yarıştı. Akbank Murahhas Üyesi ve Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer’in kendisine ait Ayışığı Manastırında verdiği akşam yemeğinin ardından, Boyner Holding’in sahibi Cem Boyner ile eşi TÜSİAD Başkanı Ümit Boyner hasat şenlikleri için ilçede bulunan seçkin konukları malikanelerinde düzenledikleri organizasyonla ağırladı.

Saat 20.00’de başlayan gecede; Ayvalık Kaymakamı Nihat Nalbant, Ayvalık Cumhuriyet Başsavcısı Ali Pehlivan, Ticaret Odası Başkanı Rahmi Gençer, AİMA Başkanı Filiz Ali, ATO yöneticilerinin yanı sıra ünlü gazeteciler hazır bulundu. Aralarında; Sabah-Takvim ve Yeniasır Gazetelerini de bünyesinde bulunduran Turkuvaz Grubu Genel Müdürü Tülay Arıcan, Yeniasır Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Şebnem Bursalı, Sabah Gazetesi Egeli ilavesi Genel Yayın Yönetmeni Ünal Ersözlü, Habertürk Ege Bölgesi Yöneticisi Osman Gençer ile Nebil Özgentürk, ‘Minik Serçe’ lakaplı sanatçımız Sezen Aksu’nun eski eşi Ahmet Utlu, eşi İlksen Utlu, Derya Bigalı, Can Aksın, Seda Kaya Güler, Gila Benmayor, Güngör Uras, Meral Tamer, Osman Ulagay, Ali Ekber Yıldırım, Durmuş Odabaşı, Birol Güven, Suat Çağlayan, Yılmaz Karakoyunlu, Aylin Onat, Engin Aşkın, Safinaz Ergün, Fecir Alptekin, Artun Ünsal, Nedim Atilla, Yeşim Yassıoğlu, Melda Tarık-Davran gibi medya dünyasının tanınmış gazeteci-yazarları ve televizyon programcılarıyla, zeytin ve zeytinyağı sektörünün temsilcileri Boyner Ailesine ait malikanenin avlusunda unutamayacakları bir gece yaşadı.

Cem-Ümit Boyner çiftinin davetlilerle tek tek ilgilendiği gecede yapılan organizasyonun kusursuz olması ise dikkatlerden kaçmadı. Gecede; geçtiğimiz ay, iş dünyasının dev isimlerinin katıldığı bir düğünle Ayvalık’ın köklü ailelerinden Kürşat ailesinin oğlu Mustafa Kürşat ile unutulmaz bir düğünle evlenen Cem Boyner’in kızı Emine ile büyük kızı Elif de hazır bulundu.

8. Ayvalık Zeytin Hasat Şenliklerine katılan ünlü simaların ağırlandığı gecede, davetlilere Sevilen Şarapları ile Chivas firmaları tarafından içki servisi yapılırken, davetliler müzik eşliğinde zaman zaman gönüllerince eğlenirken, çoğu zaman da birbirleriyle sohbet etti. Boyner Ailesi’nin Ayvalık’taki malikanelerinde düzenledikleri davetin, gecenin ilerleyen saatlerine coşkuyla sürdüğü gözlendi.

Ev sahibi Cem Boyner ile eşi Ümit Boyner’in zaman zaman kendi elleriyle konuklara ikramlarda bulunması davetliler tarafından hayranlıkla karşılanırken, geceye katılan konuklar geceden son derece memnun ayrıldı

Bu yazımız 905 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*