Anasayfa » Biyografiler » Ayşe Akın (Ayshe Feat) Kimdir

Ayşe Akın (Ayshe Feat) Kimdir

Güllerin Savaşı isimli dizide Duygu rolünü canlandıran Ayşe ( Ayshe) Akının gerçek Adı Ayşe Özdemirdir. Mustafa Ceceli’nin aranjörlüğünde Cem Belevi ile Pekkandan dinledigimiz “Kim Ne Derse Desin” adlı şarkıyı Fransızca versiyonuyla da seslendirerek büyük ilgi gördü ve klip 4 gün içinde yaklaşık 100 binin üzerinde kişi tarafından izlendi.
Ayşe ( Ayshe) Akın Kimdir : 22 yaşında olan genç şarkıcı ve oyuncu ilk olarak Muhteşem Yüzyıl’ dizisinde Cenevizli Güzel rolü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Cem Belevi’nin, DMC’den yayınlanan “Kim Ne Derse Desin” düeti ilk kez ve sadece netd Müzik’te yer aldı. Sesi kadar danslarıyla da büyüleyen oyuncu adını artık Ayşe Akın olarak kullanmaya karar vererek ve müzik dünyasında ise Ayshe Feat olarak yoluna devam edecek.ayse-akin-fotograflari
Eski Belçika güzeli, dört dil bilmektedir. Yurt dışında yaşadığı için adında ki Ş harfini S diye okuduklarından dolayı ismini Ayshe olarak değiştirdiğini ifade eden güzel yıldız Türk örf ve âdetleriyle mi yoksa Belçika kültürüyle mi büyüdünüz sorusuna “Evde tamamen Türk âdetleri hâkimdi” cevabını verdi.
Henüz 4 yaşındayken annesinin kendisini ajansa kaydetmesiyle daha o yaşlarda fotomodellik yapmıştır. 18 yaşındayken Futbolcu Önder Turacı ile evliliği çok konuşuldu. Üç dört ay süren ilişkileri sonucu Türkiye’de nikâh yaparak Belçika da olacak olan düğüne iki hafta kala ayrıldılar.

Muhteşem Yüzyıl Seçmelerine girerek Altı ay sonra İtalyan bir prenses karakteri için çağrılan genç yıldız arkadaşıyla birlikte gitmiş olduğu bir ses yarışmasında oturduğu yerde şarkı söylerken DMC’nin patronu Samsun Demir’in ilgisini çekmiştir.
Ayşe Akın (Ayshe Feat ) Fotoğrafları:
( Büyük halini görmek istediğiniz resmin üzerini tıklayınız )

5 yorum

 1. bilgi guzel ama bazilari yok mesela ayin kacinda dogumus fln gerisi guzel zaten

 2. Ayshe Feat değil a salak editör
  Feat ingilizce düet anlamına gelen bir ek öğrende gel hiç güleceğim yoktu

  • “Müzik dünyasında ise Ayshe Feat olarak yoluna devam edecek.” yazıda bu cümle var. Yazıyı oku önce, ondan sonra gel doğru dürüst yorum yap! Yazıda isminin ne anlama geldiği ile ilgili hiç bir açıklama yapılmamış. Adını Biz koymadık, Kendisi bu ismi kullanacak. Süper zeka yorumcu…

   • Boş teneke olarak ne kadar da çok ses çıkartmışsınız kendi yazınıza inanmışsınız bu karardan ayshe nin ve funlarının haberi yok sanırım.
    Yalan yanlış bilinçsiz bilgi vermeyiniz.

    • Google Amcayı aç ve o ismi yaz, Sonra sonuçlara bak. Birçok sitede bu bilgi var. Herkes yanlış biliyor, tek doğruyu bilen sensin…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Ulaş Tuna Astepe Kimdir

Ulaş Tuna Astepe Bu yazımızda Sen Anlat Karadeniz adlı dizide Tahir Kaleli ...