Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Magazin Haberleri » Aslı Sümen Kimdir?

Aslı Sümen Kimdir?

Miss Turkey 2017 birincisi Aslı Sümen Kimdir?, Nerelidir, kaç yaşındadır? Biyografisi ve hakkında merak edilen tüm bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır.
Itır Esen’in sosyal medya paylaşımları arasında 15 Temmuz şehitleriyle ilgili yaptığı bir paylaşım sonuçların değişmesine neden olurken, jüri puanlamasına göre ikinci olan Aslı Sümen birinci oldu.
Yeni sonuçlara göre Aslı Sümen, Çin Halk Cumhuriyeti’nde düzenlenecek “Miss World”de, Türkiyeyi temsil edecek.
Aslı Sümen Biyografi : Miss Turkey 2017 birincisi, Türkiye güzeli Aslı Sümen Mersin doğumludur. 1.72 boyundadır. Aslı Sümen Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezundur. Mankenlik ve fotomodellikle uğraşmaktadır.
1926 yılında Türkiye’nin ilk güzellik yarışmasının yapıldığı Emek Sahnesi’nde düzenlenen Miss Turkey 2017 Yarışması’nda kraliçe seçilen 3 güzele taçları takıldı.
Yapılan değişikliklerle Miss Turkey 2017 de oluşan durum şöyle; puan sıralamasında üçüncü olan Pınar Tartan ikinci, dördüncü sırada olan Yasemin Çoklar ise üçüncü oldu.
Aslı Sümen Sosyal Medya Adresleri : 
twitter.com/aslisumen – instagram.com/asli_sumen
Aslı Sümen hakkında görüşlerinizi konu altından yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Aslı Sümen Fotoğrafları : 

Anahtar kelimeler : Aslı Sümen özgeçmişi, Aslı Sümen hayatı

Bu yazımız 485 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*