Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Magazin » Ajda Pekkan Kıbrıs Girne konseri (2012)

Ajda Pekkan Kıbrıs Girne konseri (2012)27.10.2012 Kurban Bayramının 3. gününde Kıbrıs Girne de bulunan The Savoy Ottaman Palace otelinde konser veren ünlü şarkıcı Ajda Pekkan vermiş olduğu konserle bayramda yavru vatanı coşturdu. Şarkılarını seslendirirken bir ara dengesini kaybeden megastar Ajda Pekkan yere düştü. Orkestra Şefi Taşkın Sabah tarafından yerden kaldırıldı.
Düştükten sonra ayağı kanayan güzel yıldız buna aldırış etmeden şakılarını seslendirmeye devam etti. Daha sonra yardımcıları tarafından ilk yardım odasında müdahelede bulunuldu. ‘Benim keyfim yerinde olunca her şey ters gidiyor. Sahnede de küçük bir kaza atlattım. Ama önemli değil’ dedi. Ajda Pekkandan önce sahneye çıkan Asena performansıyla izleyenlerden büyük allış aldı.
Orhan Gencebayın 60. Onur gecesine katılmadığı için eleştirilen ünlü şarkıcı yapmış olduğu açıklamada Geceye gelemeyeceğini telefonla arayarak bildirdim. Herkesin kariyerinde durması gereken bir nokta var. Albümünde yer aldm diye bütün konserlerinde olacağım anlamına gelmez dedi.
Pekkan Seslendirmiş olduğu biribirinden hit ve güzel şarkılarla konsere gelenlere adeta bayram şöleni yaşattı. performansıyla büyüleyen güzel yıldız konseri dinlemeye gelenler tarafından alkış aldı.
Bu haberde ilginizi çekebilir: Ajda Pekkan Kuruçeşme Arena konseri (2012)

Bu yazımız 784 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*