Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Genel » 21 Aralık Maya Takvimine göre Kıyamet ne zaman kopacak

21 Aralık Maya Takvimine göre Kıyamet ne zaman kopacakBir süredir gündemi meşgül eden Maya takvimine göre 21 Aralık 2012 Dünyanın sonuna gelindiği ve kıyametin kopacağı her tarafın yerle bir olacağı haberlerine bir yenisi daha eklendi.
Kehanete inanlara göre Türkiye Saatiyle 13:11de kıyamet kopacak. Başta Çin Olmak üzere Avrupanın çeşitli ülkelerinde büyük bir korku içinde beklenilen saatte bir çok kişinin cinnet geçireceğii kıyamet korkusu ile delilikler yapılacağı tahmin edilmektedir. Konu ile ilgili olarak Diyanet İşleri Başkanlığından yapılan açıklamalarda Kıyametin 21 Aralık cuma günü kıyametin kopmasının aslı olmadığı tamamen asparagas bir haber olduğu duyuruldu. Aynı şekilde Nasa tarafından yapılan açıklamalarda bu tür haberlerin asılsız olduğu insanların günlük yaşamlarına devam etmeleri gerektiği vurgulandı.
İşin ilginç tarafı okadar ileriye gidildi ki artık gün değil saatin bile bilindiği ve bu şekilde açıklamalar yapılarak insanları tamamen bir batıl inançtan başka bir şey olmayan doğmatik düşünceye inandırmaya çalışmaları devam etmekte. Eğer bu kehanet gerçekleşmez ise acaba nasıl bir cevap verilecek buda merak konusu…
Konu hakkında görüşlerinizi yorum olarak bildirebilirsiniz.

Bu yazımız 1.133 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*