Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Moda » 2018 Bayan Saç Modelleri

2018 Bayan Saç Modelleri

2018 Bayan Saç Şekilleri

2018 yılında moda olan en çok tercih edilen en güzel saç kesimleri ve modelleri hakkında çeşitli sitelerden derlemiş olduğumuz bilgileri Sizlerle paylaştık.
70ler kakülü:Yeni sezonun saç modasında en sevilenler arasında 70 Yıllarda görmüş olduğumuz kaküller damga vuracak. Hafif uzun bırakılmış ve şakaklarına doğru ayrımlış bu model bir çok bayan tarafından yine en çok tercih edilen kesimler arasında yer almakta.
Düz ve uzun saçlar: Yeni Sezonda da kısa saçlar her ne kadar popüler olsa da 2018’in saç trendleri arasında dümdüz ve uzun modellere de yer var. Doğal duran bu saç modeli farklı görünmek isteyenler için oldukça ideal…
Geometrik kesimler:Geçimiş yıllarda gördüğümüz Dümdüz kesim bob saçlar,yerini geometrik kesimlere bırakıyor. Alnı kaplayan hacimli kakülleri ve geometrik bob kesim saçları, yeni sezonda dikkat çekmek isteyenlerin tercihi olabilir.
Yoğun katlar:Omuz hizasından biraz aşağıda kesilmiş bol katlı bir saç modeliyle o gün rahatlığın tadına varacak ve doğal görünümle de dikkat çekeceksiniz. Duş sonrası saçlarınıza hacim veren bir köpük sürün ve gün boyu harika görünmenin tadını çıkarın.

Keskin pixie kesim:Pixie kesimler her yıl olduğu gibi 2018 yılında da altın çağını yaşayacak.Geçmiş yıllarda daha yuvarlak olan tercih edilen bu kesim modeli bu yıl daha asi bir hale bürünüyor.
Bob kesim:Klasik bob kesim bu yıl yerini Çene hizasında kesilmiş ve kat verilmiş modele bırakıyor.
Rock-n-Roll esintisi : Rock-n-Roll kesim, 2018 sezonun en iddialı en farklı saç modelleri arasında gösteriliyor. Uzun kesilmiş kaküller ve onu takip eden katlar, hafif dalgalı saçlarda çok daha güzel duruyor.
En Çok tercih edilen 2018 Bayan Saç Modelleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*