Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Moda » 2015 Bayan Saç Modelleri

2015 Bayan Saç Modelleri2015 yılında moda olan en çok tercih edilen en güzel saç kesim modelleri hakkında çeşitli sitelerden derlemiş olduğumuz bilgileri Sizlerle paylaştık.
70ler kakülü:Yeni sezonun saç modasında en sevilenler arasında 70 Yıllarda görmüş olduğumuz kaküller damga vuracak. Hafif uzun bırakılmış ve şakaklarına doğru ayrımlış bu model bir çok bayan tarafından yine en çok tercih edilen kesimler arasında yer almakta.
Düz ve uzun saçlar: Yeni Sezonda da kısa saçlar her ne kadar popüler olsa da 2015in saç trendleri arasında dümdüz ve uzun modellere de yer var. Doğal duran bu saç modeli farklı görünmek isteyenler için oldukça ideal…
Geometrik kesimler:Geçimiş yıllarda gördüğümüz Dümdüz kesim bob saçlar,yerini geometrik kesimlere bırakıyor. Alnı kaplayan hacimli kakülleri ve geometrik bob kesim saçları, yeni sezonda dikkat çekmek isteyenlerin tercihi olabilir.
Yoğun katlar:Omuz hizasından biraz aşağıda kesilmiş bol katlı bir saç modeliyle o gün rahatlığın tadına varacak ve doğal görünümle de dikkat çekeceksiniz. Duş sonrası saçlarınıza hacim veren bir köpük sürün ve gün boyu harika görünmenin tadını çıkarın.
Keskin pixie kesim:Pixie kesimler her yıl olduğu gibi 2015 yılında da altın çağını yaşayacak.Geçmiş yıllarda daha yuvarlak olan tercih edilen bu kesim modeli bu yıl daha asi bir hale bürünüyor.
Bob kesim:Klasik bob kesim bu yıl yerini Çene hizasında kesilmiş ve kat verilmiş modele bırakıyor.
Rock-n-Roll esintisi : Rock-n-Roll kesim, 2015 sezonun en iddialı en farklı saç modelleri arasında gösteriliyor. Uzun kesilmiş kaküller ve onu takip eden katlar, hafif dalgalı saçlarda çok daha güzel duruyor.

Bu yazımız 875 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*