Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Moda » 2013 yılında hangi elibiseler Moda?

2013 yılında hangi elibiseler Moda?

Yeni sezona yavaş yavaş giriş yaparken 2012-2013 sonbahar kış trendlerini sizler için araştırıp paylaştık. Markalar 2012-2013 sonbahar kış koleksiyonlarını yayınlamaya başlarken acaba bu sene neler moda, hangi renkler moda, hangi akımlar trend haline geldi.

Bu sezon hangi kıyafetler moda
Bu sezon bol kesimli büyük beden ceket ve kaban modası bizlere rahatlığı da sunuyor. Kendi bedeninizden 2-3 beden büyük duran bol kesim modası karşımıza çıkıyor. Üstünüzde başkasından almış başka bir deyimle emanet gibi duran bu bol kesimli ceket ve kabanlar çok moda. Bol kesim modası büyük olmasıyla birlikte rahatlığı da yanında getiriyor.
parçalı pantolonlar
2012-2013 sonbahar kış sezonunun favori parçalarından biri olan parçalı pantolon modası 2 ayrı renk veya farklı desenlerden oluşuyor. Farklı farklı kumaşlarla tasarlanmış bu parçalı pantolonlar hoş bir duruşa sahip.
Deri bu sezon da moda
Deri modası da bir kaç sezondur hayatımızda var ve yer almaya da devam edecek gibi görünüyor. Deri ceketlerle modaya giriş yapan deri modası sonralarda taytlarda, şortlarda, pantolonlarda karşımıza çıkmaya başladı. 2012-2013 sonbahar kış trendleri arasında yerini koruyan deri modası her formda karşımıza çıkmaya devam edecek. 2013 deri yılı olarak kabul etmemizde fayda var. Koleksiyonların her parçasında görmeye başlayacağımız deri modası bizlerle olmaya devam edecek.
Peplum modasıhttp://www.efendim.net/wp-content/uploads/2012/11/gelin-basi-saclari-2013.jpg
Kalçaları ve göbeği kamufle etmesiyle bayanların gönlünde taht kuran peplum modası 2013 kış sezonunda da devam ediyor. 2012-2013 sonbahar kış sezonunda da peplum elbise ve etekler çok moda olacak. Peplum modası kış sezonuna uyarlanarak montlarda da karşımıza çıkıyor.
Dantel modasının modayı terk etmeye niyeti yok
Geçen sezondan beri modaya damgasını vuran dantel akımı 2012-2013 kış sezonunda da karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bayanların kullanmaktan keyif aldığı dantel detayları bu sezonda modayı terk etmiyor. Hanım hanımcık çizgisinden uzaklaştıran dantel modası çekici feminen bir görünüş sunuyor. Gece gündüz bayanların kullanmayı tercih ettiği dantel modası bu sezon farklı tasarımlarla ve renklerle birleşerek karşımıza çıkıyor.
Bu yılın trendleri: Military ve Uzakdoğu
Haki ve tonları asker yeşili detayları military trendiyle yeni bir görünüm buluyor. 2012-2013 sonbahar kış trendleri arasında büyük bi yere sahip olan military trendi kamuflaj sevenleriyle buluşuyor. Büyük cepli kabanlar, asker yeşili desenlere sahip ceketler, haki tonlardan oluşan elbise, etek ve pantolonlar 2012-2013 sezonuna hızlıca bir giriş yapıyor.
Son dönemlerde karşımıza oldukça fazla çıkmaya başlayan Uzakdoğu desenleri moda üzerinde kendisini gösteriyor. Çiçek baskıları kıyafetlerde karşımıza çıkan yoğun çiçek desenleri Uzakdoğu’ya özgü formlar 2012-2013 sonbahar kış sezonunda karşımıza çıkmaya başlayacak. Sezonda Uzakdoğu trendlerini de vitrinlerde yerini alacak.
2013 yıl hangi renkler moda
Bu yıl altın renk modasıyla parıl parıl parlayacaksınız
2012-2013 sonbahar kış trenleri arasında yerini alan altın rengi modası gösterişi sevenler için sezona yerleşti. Altın rengi kumaş ve altın rengi işlemeler koyu renkli dantel ve tüllerle birleşerek çok hoş bi hava yansıtacak.
Bu sezon beyaz renk en çok tercih edilenler arasında yer alacak
Kışın genellikle pek tercih edilmeyen beyaz rengi 2012-2013 sonbahar kış sezonunda en çok tercih edilen renklerden olacak. Bu sezon baştan ayağa kadar beyaz giyinmek öne çıkan trendler arasında. Beyaz renginin kışın giyilmeyeceği akımı 2013 sezonuyla birlikte yok oluyor beyaz renk modası her yerde karşımıza çıkmaya başlıyor. 2012-2013 sonbahar kış trendlerinden beyaz renk modasının en gözde parçaları ise beyaz ceket ve paltolar.
Asker yeşili ve tonları bu sene çok moda
Modaya hızlı bir giriş yapan asker yeşili modası kamuflaj sevenleriyle buluşacak. 2012-2013 sonbahar kış trendleri arasında başı çeken military trendi asker yeşili modası her yerde karşımıza çıkmaya hızla devam edecek.
Bu sezon canlı renklerle içimizi ısınacak

Geçtiğimiz ilkbahar-yaz cıvıl cıvıllığını sonbahara da yansıtıyor. 2012-2013 sonbahar kış trendlerine hakim olan pembe ve tonları modası sonbaharda da içimizi ısıtmaya devam ediyor. Kışın daha çok koyu renkler tercih edilirken bu kış canlı renklere yer verecek. Diğer kışları kafanızdan silip bu kışa odaklanmanızda fayda bu kış hiç bi kışa benzemeyecek. Canlı renklerin hükümdarlığı sonbahardan kış sezonuna kadar devam edecek. Pembe ve tonlarını eteklerde, kazaklarda, ceketlerde ve pantolonlarda görmeye 2012-2013 sonbahar kış sezonunda da devam edeceğiz.
2012-2013 sonbahar kış trendleri arasında turuncu ve tonları da en az pembe ve tonları kadar şaşırtıcı. Sonbahar ve kış sezonlarında koyu tercih edilse de bu sene sonbahar kış trendleri yaz döneminin canlılığı etkisi altında kalacak. Turuncu ve tonları kış sezonunda içimizi ısıtacak renkler arasın da yer alıyor. Canlı renklerin hakim olduğu bambaşka bir kış bizleri bekliyor.
Bu konularda ilginizi çekebilir :
2013 Gelin Saçı modelleri2013 Gelinlik modelleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*