Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Genel » 2013 Yılbaşı İkramiyesi Kazanan Numaralar

2013 Yılbaşı İkramiyesi Kazanan NumaralarMilii Piyango Tarafından gerçekleşen 2013 Yılbaşı büyük İkramiyesin de hangi biletlere ikramiye vurdu, 45 Trilyonu hangi bilet kazandı, Amorti kazanan biletler ve kazanan numaralar hakkında paylaşım yapmaktayız.
Herkes bildiği üzere Yılbaşı büyük ikramiye için 45 Trilyon belirlenmiş, hemen hemen bir çok kişi belki büüyk ikramiye bana çıkar talihli ben olurum diye bilet alıp yılbaşı gecesi gerçekleşecek olan çekilişi beklemektedir. Herkesin hayalini kurduğu bu müthiş para acaba kime çıktı. Kimler zengin oldu kimler hüsran oldu tüm bunları Çekilişten hemen sonra Sizlerle paylaşacağız.
Kimileri bütçesine göre 10dan fazla bilet alırken kimileri de çıkarsa bir biletede çıkar mantığıyla tek bilet alarak yılbaşı gecesini sabırsızlıkla beklemektedir. Hayalini bile düşünerek heycanlandığımız bu müthiç ücretin kime çıkacağı bilinmez ama talihli olan kişinin hayatını büyük oranda değiştireceği aşikar…Temennimiz ihtiyacı olan bir kişiye hatta birden fazla kişiye çıkmasıdır.
31 Aralık 2012yi 1 Ocak 2013 bağlayan gece yani yeni yılda gerçekleşecek çekilişten sonra sonuçları sitemizden duyuracağız. Sonuçları öğrenmek için Bizleri Twitter ve Facebook adreslerimizden takip edebilirsiniz.
Yeni yılda herkese mutluluklar bol kazançl sağlıklı bir yıl dileriz.
45 MİLYON TL’LİK BÜYÜK İKRAMİYE

6718374

45 milyon TL’lik ikramiye çeyrek bilete isabet etti.

Biletlerin İstanbul, İzmir, Muğla ve Adana’da satıldığı belirtildi.

– AMORTİ kazanan numaralar
4 – 5

– BEŞ MİLYON TL kazanan numaralar
6514531

– İKİ MİLYON TL kazanan numaralar
3449228

– BİR MİLYON TL kazanan numaralar
3665406

Bu yazımız 1.159 kez okunmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*